PZHGP Oddział Malbork - [A] 2013 - Wyniki
PZHGP Oddział Malbork
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś nowe hasło

[A] 2013 - Wyniki
Oddział Malbork - sezon lotowy 2013

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

Oddział Malbork

Sezon lotowy 2013

MISTRZOSTWA TRADYCYJNE z całości



LPNazwisko i ImięPunktyPozycja
1Struzik Stanisław i Jacek3000.96Mistrz
2Kwolek Józef2988.48I. Vice Mistrz
3Głąb &Tetkowski2947.17II. Vice Mistrz
4Szklarczyk Marian2945.131 Przodownik
5Kierzkowski Krzysztof2934.342 Przodownik
6Gołębiewski Grzegorz2930.173 Przodownik
7Sojka Grzegorz2922.484 Przodownik
8Barkowski Tadeusz2809.805 Przodownik
9Szewczun Kazimierz2890.786 Przodownik
10Szymczak Ryszard2776.717 Przodownik
11Kołodziej Jan2767.398 Przodownik
12Michcik Andrzej2702.519 Przodownik
13Skucha Ryszard2605.4410 Przodownik


Powrót



MISTRZOSTWA TRADYCYJNE z 50-tki



LPNazwisko i ImięPunktyPozycja
1Kwolek Józef2981.44Mistrz
2Struzik St. & J.2974.76I Vice Mistrz
3Głąb & Tetkowski2946.73II Vice Mistrz
4Kierzkowski Krzysztof2932.801 Przodownik
5Gołębiewski Grzegorz2928.402 Przodownik
6Sojka Henryk2922.483 Przodownik
7Szewczun Kazimierz2860.134 Przodownik
8Szklarczyk Marian2849.315 Przodownik
9Barkowski Tadeusz2781.606 Przodownik
10Kołodziej Jan2675.827 Przodownik
11Michcik Andrzej2660.198 Przodownik
12Szymczak Ryszard2640,689 Przodownik
13Skucha Ryszard2596.7710 Przodownik


Powrót



NAJLEPSZE GOŁĘBIE Z POSZCZEGÓLNYCH LOTÓW
ODDZIAŁ MALBORK



1 Lot z miejscowości Bytów 05.05.2013kmCoef
1Szymczak RyszardPl-11-138962102.8800,26
2Pęczak MagdalenaPl-065-12-202103.8900,52
3Pęczak MagdalenaPl-065-12-213103.8900,78

2 Lot z miejscowości–Sławno – 08.05.2013kmCoef
1Sojka HenrykPL-065-10-2121160.5100,32
2Sojka HenrykPL-065-12-25160.5100,63
3Golębiewski GrzegorzPL-065-10-2769167.2300,95

3 Lot z miejscowości – Kołobrzeg -12.05.2013kmCoef
1Struzik Stanisław i JacekPL-065-11-9211220.2100,30
2Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2977220.2100,60
3Struzik Stanisław i JacekPL-065-11-9285220.2100,90

4 Lot z miejscowości -Świnoujście-19.05.2013kmCoef
1Głąb - TetkowskiPL-065-11-8833312,9990,31
2Kierzkowski KrzysztofPL-065-07-10121314,3600,62
3Kierzkowski KrzysztofPL-065-12-981314,3600,93

5 Lot z miejscowości - Świnoujście -26.05.2013kmCoef
1Skierka JózefPl-065-12-5208335,8100,32
2Szklarczyk MarianPl-065 -11-8089310.5000,67
3Głąb & TetkowskiPl-0386-11-268312,9901,01

6 Lot z miejscowości Lubeck I- 02.06.2013kmCoef
1Kwolek JózefPL.-065-11-4257545.7200,68
2Smoliński JanPL-065-10-9181553,8101,37
3Sojka HenrykPL- 11-4015540,8502,05
4Głąb & TetkowskiPL-065-10-200540,9802,74
5Struzik St & JPL-065-09-2955540,7603,42

7 Lot z miejscowości - Pasewalk-09.06.2013rkmCoef
1Głąb & TetkowskiPL-065-11-8833339,0700,61
2Struzik St. & JPL-065-09-2977339,4701,23
3Struzik St, & JPL-065-12-3078339,4701,84

8 Lot z miejscowości Lubeck II 16.06.2013kmCoef
1Gołębiewski GrzegorzPL-060-111-4632545,4900,81
2Zienkiewicz TeofilPL.065-11-650557,6801,62
3Gołębiewski GrzegorzPL-065-11-4645545,4902,43
4Barkowski TadeuszPL-065-12-2565538,5503,24
5Kwolek JózefPL-065-10-2047545,7204,06

9 Lot z miejscowości Pasewalk II 23,06.2013kmCoef
1Struzik St. & J.PL-065-11-92339233,4700,55
2Szymczak RyszardPL-065-11-9992338,2201,10
3Struzik St. & J.PL-065- 12-3019339,4701,65

10 Lot z miejscowości Cloppenburg I 30.06.13kmCoef
1Głąb & TetkowskiPL-0271-11-8833743,6701,00
2Głąb & TetkowskiDL-08371-11-344743,6702,00
3Struzik St. & J.PL-065-10-532743,9403,00
4Struzik St & J,PL-065-11-9285743,9404,00
5Struzik St & J,PL-065-09.2977743,9405,00

11 Lot z miejscowości Świnoujście III 7.07.2013kmCoef
1Kwolek JózefPl-065-08-6077317,2000,55
2Kwolek JózefPI-065-12-166317,2001,11
3Struzik St, & J.Pl-065-11.8753312,9701,66

12 Lot z miejscowości Lubeck III 14.07.2013kmCoef
1Kwolek JózefPl-11-138613545,7200,73
2Kierzkowski KrzysztofPl-065-07-10137542,9101,46
3Szewczun KazimierzPl-074-09-9187560,1302,20
4Sojka HenrykPl-065-09-4166540,8502,93
5Łaskiewicz BogdanPl-065-10-11924560,7803,66

13 Lot z miejscowości Cloppenburg II 20.07.13kmCoef
1Gołębiewski GrzgorzPL-065-10-2769746,2601,06
2Gołębiewski GrzegorzPL-065-11-4624746,2602,12
3Głąb -&- TetkowskiPL-065-11-8833743,6703,18
4Skucha RyszardPL-065-11-4862750,7004,24
5Kwolek JózefPL-075-10-647746,7905,30

14 Lot z miej, Pasewalk III 28.07.2013kmCoef
1Sojka HenrykPl-065-11-4024337,9800,90
2S0jka HenrykPl-11-13027337,9801,80
3Szklarczyk MarianPl-065-12-3622336,5402,70

Powrót



KATEGORIA A



LPNazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1Struzik St. & J.20402,405435,250Mistrz
2Kwolek Józef20453,995465,030I. Vice Mistrz
3Głąb & Tetkowski20626,596099,440II.Vice Mistrz
4Sojka Henryk201330,7 5409,7701 Przodownik
5Szewczun Kazimierz201421,615681,4602 Przodownik
6Szklarczyk Marian201655,755788,6503 Przodownik
7Barkowski Tadeusz201975,305426,7404 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII A



LPNazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1Kwolek JózefPl-065-11-4257555,99
2Głąb & TrtkowskiPl -065-11-8833574,03
3Struzik St.& J.Pl-065-09-2880581,55
4Struzik St, & J.Pl-065-08-7810588,23
5Struzik St. & J.Pl -065-10-4505106,92
6Kwolek St. & J,Pl-065-11-42735113,93
7Kwolek JózefPl-11-1386075122,94
8Struzik St. & J.Pl-065-11-92945125,70
9Kwolek JózefPl-065-10-20115161,13
10Głąb & TetkowskiPl-065-10-1585164,95

Powrót



KATEGORIA B



LPNazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1Struzik St i J16334,175473,810Mistrz
2Kwolek Józef16407,306018,720I. Vice Mistrz
3Szewczun Kazimierz16412,406498,180II. Vice Mistrz
4Kierzkowski Krzysztof16422,205912,2101 Przodownik
5Sojka Henryk16516,235863,7702 Przodownik
6Głąb & Tetkowski16568,906128,4403 Przodownik
7Szklarczyk Marian16651,036036,3604 Przodownik
8Gołębiewski Grzegorz16695,696384,2905 Przodownik
9Barkowski Tadeusz16780,435887,5706 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII B



LPNazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1Szklarczyk MarianPl .-065-11-8089446,31
2Kierzkowski KrzysztofPl-065-07-10138459,76
3Kwolek JózefPl-065-11-4281464,70
4Szewczun KazimierzPl-065-12-4134464,74
5Struzik St, & J.Pl-065-11-9233470,80
6Szewczun KazimierzPl-065-11-6029483,58
7Struzik St & J.Pl-11-138950487,37
8Struzik St, & J.Pl-065-11-9236487,40
9Sojka HenrykPl-065-11-4017488,40
10Struzik St. & J.Pl-065-09-2822488,60

Powrót



KATEGORIA C



LPNazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1Kwolek Józef9169,705514,690Mistrz
2Struzik St. & J.9219,655476,380I. Vice Mistrz
3Gołębiewski Grzegorz9468,845511,720II. Vice Mistrz
4Głąb & Tetkowski9575,715882,2701 Przodownik
5Sojka Henryk9616,855675,2102 Przodownik
6Barkowski Tadeusz9656,545657,6703 Przodownik
7Szklarczyk Marian9795,985657,2504 Przodownik
8Szewczun Kazimierz91054,525644,4705 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII C



LPNazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1Kwolek JózefPL-11-138613315,43
2Struzik St, & J.PL-065-09-29553 40,15
3Struzik St. & J.PL-065-11-9285352,63
4Kwolek JózefPL-065-08-6010371,69
5Kwolek JózefPL-075-10-647382,58
6Gołębiewski Grzegorz PL-065-11-46243124,87
7Struzik St, & J.PL-065-10-4533126,87
8Gołębiewski GrzegorzPL-065-09-54163127,52
9Sojka HenrykPL-065-11-40413143,77
10Barkowski TadeuszPL-065-11-89193194,52

Powrót



KATEGORIA M



LPNazwisko i ImięKonkcoefkmTytuł
1Struzik St. & J6209,904463,640Mistrz
2Sojka Henryk6216,084456,440I. Vice Mistrz
3Kwolek Józef6259,524480,740II.Vice Mistrz
4Kierzkowski Krzysztof6334,324463,0401 Przodownik
5Szewczun Kazimierz6387,644567,3802 Przodownik
6Michcik Andrzej6404,364495,0003 Przodownik
7Gołębiewski Grzegorz6418,144477,560 4 Przodownik
8Głąb & Tetkowski6668,544462,0205 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII M



LPNazwisko i ImięNr obrączkiKonkCoef
1Głąb & TetkowskiPl -065-11-88332 4,18
2Struzik St. & JPl-065-10-411233,42
3Sojka HenrykPl -065-11-4038235,53
4Kwolek JózefPl -065-07-8844262,19
5Szewczun KazimierzPl -065-11-10224264,01
6Kierzkowski KrzysztofPl-065-08-7309264,31
7Struzik St. & J,Pl-065-07-7277268,02
8Gołębiewski GrzegorzPl-065-10-2764269,36
9Michcik AndrzejPl-065-08-9816274,80
10Sojka HenrykPl-065-11-4024279,42

Powrót



KATEGORIA D



LPNazwisko i ImięKonkcoefkmTytuł
1Struzik St. & J,45 956,2216385,440Mistrz
2Kwolek Józef 451030,9917598,440I. Vice Mistrz
3Głąb & Tetkowski 451771,2018110,150II. Vice Mistrz
4Sojka Henryk452463,8016949,7501 Przodownik
5 Szewczun Kazimierz452888,5317824,1102 Przodownik
6Szklarczyk Marian 453102,7617482,2603 Przodownik
7 Barkowski Tadeusz453412,2716971,9804 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK GOŁĘBI DOROSŁYCH



LPNazwisko i ImięNr obrączkikonkcoefkm
1Kierzkowski KrzysztofPl-065-10-381013754,715030,200
2Kwolek JózefPl-065-10-201113825,305295,030
3Głąb & TetkowskiPl-065-11-883312666,704850,110
4Kierzkowski KrzysztofPl-065-08-730912678,914715,840
5Struzik St. i JPl-065-10-45312902,894850,110
6Kwolek JózefPl-065-10-205212954,704749,310
7Gołębiewski GrzegorzPl-065-09-576212975,114950,400
8Gołębiewski GrzegorzPl-065-10-2752121487,814895,950
9Kwolek JózefPl-11-13860711649,994557,780
10Struzik St, & J.Pl-065-10-45011656,273951,170
11Gołębiewski GrzegorzPl-065-10-276911662,083771,430
12Gołębieski GrzegorzPl-065-11-462411815,364090,270
13Struzik St. & J,Pl-065-11-923311852,084474,900

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK ROCZNIAK



LPNazwisko i ImięNr obrączkikonkcoefkm
1Szklarczyk MarianPl -065-12-3678 9433,992854,860
2Szklarczyk MarianPl -065-12-3622 8551,643761,280
3Struzik St, & J,Pl-065-12-24718705,422327,000
4Kwolek JózefPl-065-12- 1668746,082164,290
5Szewczun KazimierzPl-065-12-41347372,092012,600
6Struzik St, & J.Pl-065-12-31147515,152580,110
7Szewczun KazimierzPl-065-12-40847 516,912444,870
8Szklarczyk MarianPl-0239-12-738 7521,922479,650
9Szewczun KazimierzPl -065-12-4102 7523,512216,390
10Pęczek MagdalenaPl-065-12-2157577,312169.730
11Kołodziej JanPl0344-12-213427588,342259,350
12Struzik St. & J.Pl-065-12-31257674,022169,030
13Sojka HenrykPl -065-12-84 7689,292107,190

Powrót



GENERALNE MISTRZOSTWO POLSKI 2012



LPNazwisko i ImięPunktyKonkursy
1Struzik St, & J,1387,1132
2Kwolek Józef1381,2632
3Gołębiewski Grzegorz1365,6232
4Kierzkowski Krzysztof1362,7932
5Sojka Henryk1359,9932
6Głąb & Tetkowski1323,6732

Powrót



WSPÓŁZAWODNICTWO GOŁĘBI DOROSŁYCH I MŁODYCH



LPNazwisko i ImiękonkcoefTytuł
1Kwolek Józef701859,79Mistrz
2Struzik St & J.692407,75I. Vice Mistrz
3Sojka Henryk674005,30II.Vice Mistrz
4Głąb & Tetkowski663228,941 Przodownik
5Szklarczyk Marian654564,312 Przodownik
6Barkowski Tadeusz645281,223 Przodownik

Powrót



LOTY MŁODE WSPÓŁZAWODNICTWO TRADYCYJNE PUNKTOWE z 40-tki



LPNazwisko i ImięPunktyTytuł
1Kwolek Józef732,56Mistrz
2Wotzka Jolanta i Jarosław723,03I. Vice Mistrz
3Głąb Tetkowski720,64II. Vice Mistrz
4Sojka Henryk717,091 Przodownik
5Szkutnik Marek710,862 Przodownik
6Bulkowski Adam709,323 Przodownik
7Struzik St & J.707,984 Przodownik
8Barkowski Tadeusz700,005 Przodownik
9Owczarek Marek698,016 Przodownik
10Drewa Marek671,097 Przodownik
11Szklarczyk Marian661,628 Przodownik
12Samborski Janusz661,429 Przodownik
13Wakerman & Kasprzyk624,1610 Przodownik

Powrót



LOTY MŁODE WSPÓŁZAWODNICTWO TRADYCYJNE PUNKTOWE Z CAŁOŚCI 2012



LPNazwisko i ImięPunktyTytuł
1Kwolek Józef 734,25Mistrz
2Sojka Henryk 727,20I. Vice Mistrz
3Głąb & Tetkowski 724,30II. Vice Mistrz
4Struzik St, & J, 724,261 Przodownik
5Wotzka Jolanta i Jarosław 723,032 Przodownik
6Szkutnik Marek 716,263 Przodownik
7Bulkowski Adam 712,604 Przodownik
8Barkowski Tadeusz 710,945 Przodownik
9Szklarczyk Marian 706,096 Przodownik
10Samborski Janusz 704,427 Przodownik
11Owczarek Marek 699,258 Przodownik
12Drewa Mirosław 676,859 Przodownik
13Pietrzak Jan & Paweł 666,2910 Przodownik

Powrót



WSPÓŁZAWODNICTWO NAJLEPSZYCH GOŁĘBI 5X5



LPNazwisko i ImiękonkcoefTytuł
1Kwolek Józef251828,80Mistrz
2Struzik St, & J,242407,75I. Vice Mistrz
3Woltzka Jolanta i Jarosław221408,49II. Vice Mistrz
4Sojka Henryk221541,501 Przodownik
5Głąb & Tetkowski211457,742 Przodownik
6Szklarczyk Marian201461,553 Przodownik
7Bulkowsk Adam191534,594 Przodownik
8Owczarek Marek191685,115 Przodownik
9Barkowski Tadeusz191868.956 Przodownik
10Szymczak Ryszard191873,417 Przodownik
11Wakerman & Kasprzyk181157,728 Przodownik
12Drewa Mirosław181159,179 Przodownik
13Szkutnik Marek181391,4410 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK W LOTACH GOŁEBI MŁODYCH


LPNazwisko i ImięNr obrączkiKonk Coef
1Wotzka Jolanta i JarosławPl-074-13-75335200,69
2Kwolek JózefPl-065-13-23395227,92
3Kwolek JózefPl-065-13-23405235,07
4Drewa MirosławPl-065-13-46585261,93
5Sojka HenrykPl-065-13-26225289,59
6Kwolek JózefPl-065-13-23295324,15
7Sojka HenrykPl-065-13-26295333,19
8Bulkowski AdamPL-065-13-87125 352,20
9Owczarek MarekPL-065-13-29095382,60
10Struzik St, & J.PL-065-13-52545425,85
11Wotzka Jolanta i JarosławPL-074-13-3025443,13
12Szymczak RyszardPL-065-13-51495478,42
13Struzik St, & J.PL-065-13-52895491,74


Powrót



NAJLEPSZE GOŁĘBIE MŁODE Z POSZCZEGÓLNYCH LOTÓW



1 Lot z miejscowości –Bytów 18.08.13kmCoef
1Michcik AndrzejPl-065-13-5409105,8800,37
2Głąb & TetkowskiPl-065-13-4488103,8900,75
3Struzik St, & J,Pl-065-13-4580103,1801,12

2 Lot z miejscowości - Sławno -25.08.13kmCoef
1Kwolek JózefPl-065-13-2340166,8200,40
2Kwolek JózefPl-065-13-2309166,8200,80
3Kwolek JózefPl-075-13-1942166,8201,20

3 Lot z miej –Koszalin-Bonin – 01.09.13rkmCoef
1Bulkowski AdamPl-065-13-1703206,9800,45
2Bulkowski AdamPl-065-13-1704206,9800,90
3Struzik St, & J,Pl-065-13-5254184,0401,35

4 Lot z miejscowości - Kołobrzeg-08,09,13rkmCoef
1Sojka HenrykPl-065-13-2633221,1500.45
2Owczarek MarekPl-065-13-2909223,7700,90
3Kwolek JózefPl-065-13-2340226,6201,35

5 Lot z miej, Kamień Pomorski 21.09.13kmCoef
1Owczarek MarekPl-065-13-2909279,2800,66
2Olek MarcinPl-065-13-3595280,4601,31
3Olek MarcinPl-065-13-3518280,4601,97

Powrót



Kategoria Roczne z 2012r



LPNazwisko i ImięCoefKmKon
1Szklarczyk Marian896,726738,42020
2Struzik St, & J,914,916523,17020
3Pęczak Magdalena1261,935725,12020

Powrót



Shoutbox
20/05/2019 06:40
Lot 4 gotowy

13/05/2019 10:04
Lot 3 gotowy

08/05/2019 09:20
Lot 2 gotowy

22/08/2018 12:29
Lot 1 gołębi młodych umieszczony na stronie. Zachęcam do przeglądania wyników w programie.

24/07/2018 07:56
Lot 13 gotowy