PZHGP Oddział Malbork - [A] 2012 - Wyniki
PZHGP Oddział Malbork
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś nowe hasło

[A] 2012 - Wyniki
MISTRZOSTWA TRADYCYJNE 2012

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

Oddział Malbork

Sezon lotowy 2012


MISTRZOSTWA TRADYCYJNE 2012r z całości



LPNazwisko i ImięPunktyPozycja
1Struzik Stanisław i Jacek3022,46Mistrz
2Kwolek Józef2979.87I. Vice Mistrz
3Głąb &Tetkowski 2955.65II. Vice Mistrz
4Sojka Henryk2948.151 Przodownik
5Wakerman Zakrzewski2938.382 Przodownik
6Szklarczyk Marian2934.743 Przodownik
7Roczyński Jerzy2875.414 Przodownik
8Barkowski Tadeusz2833.015 Przodownik
9Gręda Wiesław2774.136 Przodownik
10Szymczak Ryszard2753.407 Przodownik
11Dudek Andrzej2726.168 Przodownik
12Bulkowski Adam2720.139 Przodownik
13Kołodziej Jan2681.7710 Przodownik


Powrót

MISTRZOSTWA TRADYCYJNE 2012r Z 50-tki



LPNazwisko i ImięPunktyPozycja
1Kwolek Józef2972,56Mistrz
2Głąb&Tetkowski2949,29I Vice Mistrz
3SojkaHenryk2928,50II Vice Mistrz
4Struzik Stanisław i Jacek2922,821 Przodownik
5Szklarczyk Marian2882,982 Przodownik
6Wakerman Zakrzewski2820,783 Przodownik
7Roczyński Jerzy2782,254 Przodownik
8Gręda Wiesław2772,875 Przodownik
9Bulkowski Adam2664,376 Przodownik
10Dudek Andrzej2657,067 Przodownik
11Gołębiewski Grzegorz2634,188 Przodownik
12Barkowski Tadeusz2631,579 Przodownik
13Skierka Józef22610,0410 Przodownik


Powrót

NAJLEPSZE GOŁĘBIE Z POSZCZEGÓLNYCH LOTÓW
ODDZIAŁ MALBORK



1 Lot zmiejscowości Sępolno Kraj. 29.04.12kmCoef
1Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2920120,1400,29
2Głąb & TetkowskiPL-065-10-222118,1800,59
3Szymczak RyszardPL-065-11-7833117,7000,88

2 Lot z miejscowości–Trzcianka. 06.05.12kmCoef
1Kwolek JózefPL-065-11-4253200,5400,31
2Kwolek Józef,PL-065-09-3818200,5400,62
3Sojka HenrykPL-065-11-4042199,4800,94

3 Lot z miejscowości – Międzychód 13.05.12kmCoef
1Struzik Stanisław i JacekPL-075-06-6928265,2400,31
2Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2977265,2400,63
3Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-540265,2400,94

4 Lot z miejscowości Winnica I 20.05.12kmCoef
1Kwolek JózefPL-065-08-6077314,2500,33
2Gołębiewski GrzegorzPL-065-11-4616313,0500,65
3Roczyński JerzyPL-065-08-9647314,1300,98

5 Lot z miejscowości Lubekck I 27.05.12rkmCoef
1Gołębiewski GrzegorzPL-065-10-2769545,4900,48
2Kierzkowski KrzysztofPL-065-10-3822542,9200,96
3Gołębiewski GrzegorzPL-065-09-5451545,4901,44
4Kwolek JózefPL-065-10-2031 545,720 1,92
5Kołodziej JanPL-065-09-5563549,6002,39

6 Lot z miejscowości Lubeck II 03.06.12rkmCoef
1Struzik ST i JPL-065-09-2980540,7600,63
2Gręda WiesławPL-065-10.3810541,6701,26
3Roczyński JerzyPL-11-138859538,9301,89
4Sojka HenrykPL-065-10-2121540,8502,52
5Struzik St. JPL-065-10-498540,7603,15

7 Lot z miejscowościWinnica II 10.06.12rkmCoef
1Kierzkowski KrzysztofPL-065-07-10138311,1900,44
2Wakerman - ZakrzewskiPL-065-09-14560314,1000,89
3Kwolek JózefPL-065-08-13197314,2501,33

8 Lot z miejscowościLubeck III 17.06.12kmCoef
1Skierka JózefPL-060-10-4201563,2800,61
2Sojka HenrykPL.065-09-4130540,8501,23
3Sojka HenrykPL-065-09-4166540,8501,84
4Michcik Andrzej PL-065-07-6675 543,8502,46
5Biela Edward PL-065-09-3014541,9003,07

9 Lot z miejscowości Winnica III 24.06.12kmCoef
1Głąb - TetkowskiPL-065-01652315,6400,50
2Gręda WiesławPL-0271-10-3810317,0401,00
3Barkowski TadeuszPL-065- 09-2312313,4201,51

10 Lot z miejscowości Minden I 01.07.12kmCoef
1Gręda WiesławPL-0271-10-3810705,0100,96
2Kwolek JózefPL- 055-10-967705,7401,92
3Gołębiewski GrzegorzPL-065-09-3871705,0002,89
4Kwolek JózefPL-065-10-2011 705,7403,85
5Kierzkowski KrzysztofPL-065-10-3810702,7304,81

11 Lot z miejscowości Witnica IV 08.07.12kmCoef
1Wakerman - ZakrzewskiDV-02397-11-477314,1000,55
2Struzik Sti JPL-065-09-2958317,2801,09
3KwolekJózefPL-065-10-2052314,2501,64

12 Lot z miejscowości Minden II 15.07.12kmCoef
1Kordek MariuszPL-065-07-8725728,4400,79
2Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2880704,6301,58
3Struzik St i JPL-065-10-540704,6302,37
4Gręda WiesławPL-065-10-857705,0103,15
5Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-530704,6303,94

13 Lot z miejscowości Witnica V 22.07.12kmCoef
1Gołębiewski GrzegorzPL-065-08-7716313,0500,57
2Gołębiewski GrzegorzPL-065-11-4645313,0501,15
3Gołębiewski GrzegorzPL-065-11-4623313,0501,15

14 Lot z miejscowości Witnica VI 29.07.2012KmCoef
1Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-411317,2800,73
2Struzik Sti JPL-065-10-498317,2801,47
3Struzik St i JPL-065-10-500317,2802,20

Powrót

KATEGORIA A



LPNazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1Struzik Stanisław i Jacek20263,585795,20Mistrz
2Kwolek Józef20367,64580,470I. Vice Mistrz
3Gołębiewski Grzegorz20516,105190,480II. Vice Mistrz
4Wakerman - Zakrzewski20923,535730,4301 Przodownik
5Sojka Henryk20958,195358,3402 Przodownik
6Głąb - Tetkowski201109,495337,1103 Przodownik
7Barkowski Tadeusz201643,065625,5404 Przodownik
8Gręda Wiwsław201745,625676,1805 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII A



LPNazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-540523,96
2Struzik St i JPL-065-09-29085 59,42
3Kwolek JózefPL-065-09-3807568,84
4Kwolek JózefPL-065-08-6077572,17
5Wakerman-ZakrzewskiPL-065-10-339 5 83,71
6Struzik Stanisław i JacekPL-065-08-7872586,40
7Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-450593,80
8Kwolek JózefPL-065-09-6036596,48
9Gołębiewski GrzegorzPL-065-09-57625104,08
10Gołębiewski GrzegorzPL-065-11-46165105,30
11Sojka HenrykPL-065-08-64095113,37
12Gołębiewski GrzegorzPL-065-08-77165119,76
13Kwolek JózefPL-065-10-20845130,15

Powrót

KATEGORIA B



LPNazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1StruzikSt i J16 224,376417,360Mistrz
2Kwolek Józef16 251,835722,410I. Vice Mistrz
3Sojka Henryk16 296,166600,070II. Vice Mistrz
4Głąb -Tetkowski16 422,656176,9901 Przodownik
5Szklerczyk Marian16 534,595686,9302 Przodownik
6Wakerman - Zakrzewski16 799,416599,2703 Przodownik
7Gręda Wiesław161059,146195,7904 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII B



LPNazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1Sojka HenrykPL .-065-09-4166414,95
2Kwolek JózefPL-065-08-6036425,89
3Struzik St i J PL-11-138951439,49
4Struzik St i JPL .-065-10-498441,40
5Kwolek JózefPL-065-08-6077465,89
6Struzik St i JPL-11-296630466,83
7Kwolek JózefPL-065-09-3814473,88
8Sojka HenrykPL-065-11-4024476,30
9Struzik Stanisław i JacekPL-065-11-9294476,65
10Głąb - TetkowskiDV-08371-10-126479,52
11Szklarczyk MarianPL -065-11-8088485,56
12Kwolewk JózefPL-065-10-2084486,17
13Sojka HenrykPL-065-08-6455499,82

Powrót

KATEGORIA C



LPNazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1Struzik Stanisław i Jacek9 145,935194,580Mistrz
2Gręda Wiesław9 230,475528,390I. Vice Mistrz
3Wakerman - Zakrzewski9 277,235013,350II. Vice Mistrz
4Kwolek Józef9 338,764155,2281 Przodownik
5Głąb - Tetkowski9 411,515520,7502 Przodownik
6Gołębiewski Grzegorz9 459,945706,9603 Przodownik
7Sojka Henryk9 527,315029,2104 Przodownik
8Barkowski Tadeusz9 705,475498,9105 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII C



LPNazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1Gręda WiesławPL-0271-10-3810328,02
2Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2980333,61
3Struzik Stanisław i JacekPL-065-08-7872340,21
4KwolekJózefPL-065-08-6036365,43
5Struzik Stanisław i JacekPL-055-11-1539372,11
6Wakerman-ZakrzewskiPL-11-477837378,81
7Gręda WiesławPL-065-10-857383,13
8Sojka HenrykPL-065-11-4024392,37
9Wakerman - ZakrzewskiBELG-09-5028992399,01
10Głąb - TetkowskiPL-065-10-1973 104,83
11Gołębiewski GrzegorzPL-065-10-27523 115,65
12Gręda WiesławPL-065-08-80923 119,32
13GołębiewskiGrzegorzPL-065-09-57623 123,57

Powrót

KATEGORIA M



LPNazwisko i ImięKonkcoefkmTytuł
1Struzik Stanisław i Jacek6133,664227,78Mistrz
2Kwolek Józef6286,914234,440I. Vice Mistrz
3Sojka Henryk6625,074214,460II. Vice Mistrz
4Wakerman - Zakrzewski6660,884212,4201 Przodownik
5Głąb - Tetkowski6791,234223,7002 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII M



LPNazwisko i ImięNr obrączkiKonkCoef
1Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-540222,57
2Struzik Stanisław i JacekPL-065-11-9290236,07
3Kwolek JózefPL-065-10-2037237,58
4Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2880275,02
5Kwolek JózefPL-065-09-38082116,34
6Kwolek JózefPL-065-09-38112132,99
7Sojka HenrykPL-065-09-41662155,50
8Wakerman - ZakrzewskiDV-02397-11-4772 194,87
9Sojka HenrykPL-065-07-100282 211,68
10Głąb - TetkowskiPL-075-10-1572 224,90
11Wakerman - ZakrzewskiPL-065-09-145602 228,36
12Wakerman - ZakrzewskiPL-065-10-3962 237,65
13Sojka HenrykPL-065-08-64092 257,89

Powrót

KATEGORIA D



LPNazwisko i ImięKonkcoefkmTytuł
1Struzik Stanisław-Jacek45633,8817134,260Mistrz
2KwolekJózef45958,2315687,378I. Vice Mistrz
3Sojka Henryk451781,6616987,620II. Vice Mistrz
4Głąb - Tetkowski451943,6517034,8501 Przodownik
5 Wakerman -Zakrzewski452000,1717343,0502 Przodownik
6Gręda Wiesław453035,2317400,3603 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK GOŁĘBI DOROSŁYCH W ROKU 2012



LPNazwisko i ImięNr obrączkikonkcoefkm
1Kwolek JózefPL-065-10-201113951,794804,870
2Sojka HenrykPL-065-09-416612456,044964,970
3Gołębiewski Grzeg.PL-065-09-576212662,154638,700
4Struzik Stanisław i JacekPL-065-08-781012837,365003,320
5Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-288012935,624890,820
6Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2828121095.474503,470
7Struzik Stanisław i Jacek|PL-065-08-787211257,864075,210
8Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-49811292,024462.560
9Kwolek JózefPL- 065-08-603611464,874290,080
10Roczyński JerzyPL-0445-09-624211781,494431,340
11Kwolek JózefPL-065-09-380811834,25<4567,860
12Głąb - TetkowskiPL-065-09-165211875,734614,450
13Głąb - TetkowskiPL-065-10-319511929,164759,340

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK ROCZNIAK 2012



LPNazwisko i ImięNr obrączkikonkcoefkm
1Struzik Stanisław i JacekPL-065-11-874310756,423981,410
2Roczyński JerzyPL-11-1388159658,543887,740
3Wakerman - ZakrzewskPL-11-4778378301,263298,080
4SojkaHenrykPL-065-11-40248340,313019,410
5Szklarczyk MarianPL-065-11-80888433,413068,750
6Struzik St i JPL- 065-11-92908469,863673,740
7Struzik Stanisław i JacekPL-11-2966088 488,872623,520
8Sojka HenrykPL-065-11-40178651,832478,450
9Sojka HenrykPL-11-1300178708,082365,250
10Struzik St i JPL-065-11-87538749,103543,990
11Kwolek JózefPL-065-11-42638751,542433,680
12Sojka HenrykPL-065-11-40448793,192904,440
13Struzik Stanisław i JacekPL-065-11-92528826,933543,990

Powrót

GENERALNE MISTRZOSTWO POLSKI 2012



LPNazwisko i ImięPunktyKonkursy
1Struzik Stanisław i Jacek1410,9732
2Kwolek Józef1378.3732
3Sojka Henryk1359,0132
4 Głąb - Tetkowski1346,8932
5 Gręda Wiesław1335,1831
6 Roczyński Jerzy1308,6931

Powrót

WSPÓŁZAWODNICTWO GOŁĘBI DOROSŁYCH I MŁODYCH 2012



LPNazwisko i ImiękonkcoefTytuł
1Głąb - Tetkowski673399,25Mistrz
2 Kwolek Józef662629,37I. Vice Mistrz
3 Struzik Stanisław i Jacek652190,35II.Vice Mistrz
4 Sojka Henryk653549,501 Przodowni

Powrót

LOTY MŁODE WSPÓŁZAWODNICTWO TRADYCYJNE PUNKTOWE Z 40-tki 2012



LPNazwisko i ImięPunktyTytuł
1Skierka Józef629,83Mistrz
2Głąb - Tetkowski628,06I. Vice Mistrz
3KwolekJózef615,31II. Vice Mistrz
4Szklarczyk Marian614,851 Przodownik
5SzkutnikMarek609,162 Przodownik
6SzymczakRyszard603,443 Przodownik
7Barkowski Tadeusz601,224 Przodownik
8Kordek Mariusz597,605 Przodownik
9SmolińskiJan577,276 Przodownik
10GrędaWiesław574,387 Przodownik
11SojkaHenryk566.24 8 Przodownik
12Struzik Stanisław i Jacek534,989 Przodownik
13KołodziejJan531.7710 Przodownik

Powrót

LOTY MŁODE WSPÓŁZAWODNICTWO TRADYCYJNE PUNKTOWE Z CAŁOŒCI 2012



LPNazwisko i ImięPunktyTytuł
1SkierkaJózef636,77Mistrz
2Głąb - Tetkowski631,43I. Vice Mistrz
3BarkowskiTadeusz628,68II. Vice Mistrz
4SzymczkRyszard627,871 Przodownik
5SojkaHenryk626,262 Przodownik
6SzkutnikMarek624,593 Przodownik
7SzklarczykMarian622,064 Przodownik
8Kwolek Józef620,855 Przodownik
9GrędaWiesław617,316 Przodownik
10KordekMariusz600,547 Przodownik
11SmolińskiJan581,808 Przodownik
12Biela Edward575,339 Przodownik
13Wakerman Kasprzyk574,9510 Przodownik

Powrót

WSPÓŁZAWODNICTWO NAJLEPSZYCH GOŁĘBI 5X5



LPNazwisko i ImiękonkcoefTytuł
1Skierka Józef231992.66Mistrz
2Głąb - Tetkowski221455.60I. Vice Mistrz
3KwolekJózef211671,14II. Vice Mistrz
4Szklarczyk Marian201446,461 Przodownik
5Struzik Stanisław i Jacek201556,472 Przodownik
6SojkaHenryk201767,843 Przodownik
7Szymczak Ryszard202061,624 Przodownik
8BarkowskiTadeusz181312,295 Przodownik
9Dudek Andrzej181745.316 Przodownik
10SzkutnikMarek171257,687 Przodownik
11Gręda Wiesław171539,548 Przodownik
12KordekMariusz171665.999 Przodownik
13Wakerman Kasprzyk161550,4610 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK W LOTACH GOŁEBI MŁODYCH 2012


LPNazwisko i ImięNr obrączkiKonk Coef
1Głąb - TetkowskiPL-065-12-2315343,04
2Skierka JózefPL-065-12-52615450,56
3KwolekJózefPL-065-12-1205450,89
4SkierkaJózefPL-065-12-52535458,21
5DudekAndrzejPL-065-12-3315466,01
6Kwolek JózefPL-065-12-1175477,34
7GłąbTetkowskiPL-065-12-2205572,82
8SkierkaJózefPL-065-12-52405633,51

Powrót

LOTY GOŁEBI MŁODYCH W 2012 ROKU, NAJLEPSZE ZPOSZCZEGÓLNYCH LOTÓW



1 Lot z miejscowości –Sępólno Kr.18,08,12kmCoef
1Biela EdwardPL-065-12-3552122,8300,38
2Biela EdwardPL-065-12-3523122,8300,77
3Szklarczyk MarianPL-065-12-3675115,7801,15

2 Lot z miejscowości- Wyrzysk -25.08.12kmCoef
1Kuciński-TutlewskiPL-065-12-170146.2000,37
2SłotaWładysławPL-065-12-5096157,3300,74
3SkierkaJózefPL-065-12-5257176,4901,11

3 Lot z miejscowości-Wałcz – 02.09.12rkmCoef
1Głąb - TetkowskiPL-065-12-2234189,9700,39
2Głąb - TetkowskiPL-065-12-236189,9700,78
3Głąb - TetkowskiPL-065-12-2392189,9700,78

4 Lot z miejscowości- Międzychód-09,09,12rkmCoef
1Kwolek JózefPL-065-12-129259,7600.38
2Kwolek JózefPL-065-12-122259.7600,77
3DudekAndrzejPL-065-12-310264,0101,15

5 Lot z miejscowości – Człuchów 16.09.12kmCoef
1BarkowskiTadeuszPL-065-12-2575118,1300,44
2Barkowski TadeuszPL-065-12-2546118,1300,88
3SzymczakRyszardPL-065-12-2006119,7801,32

6 Lot dodatkowyz miejscowościKołbaskowo 23.09.12 rkmCoef
1KwolekJózefPL-065-12-159310,4900,91
2KwolekJózefPL-065-12-144310,4901,82
3KwolekJózefPL-965-12-176310,4902,74
4 Sojka HenrykPL-065-12-2306,9803,65
5SzklarczykMarianPL-065-12-3678305,9104,56

Shoutbox
20/05/2019 06:40
Lot 4 gotowy

13/05/2019 10:04
Lot 3 gotowy

08/05/2019 09:20
Lot 2 gotowy

22/08/2018 12:29
Lot 1 gołębi młodych umieszczony na stronie. Zachęcam do przeglądania wyników w programie.

24/07/2018 07:56
Lot 13 gotowy