PZHGP Oddział Malbork - [A] 2011 - Wyniki
PZHGP Oddział Malbork
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś nowe hasło

[A] 2011 - Wyniki
MISTRZOSTWA TRADYCYJNE 2008

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

Oddział Malbork

Sezon lotowy 2011

MISTRZOSTWA TRADYCYJNE 2011r z całości

LPNazwisko i ImięPunktyPozycja
1Struzik Stanisław i Jacek3097,95Mistrz
2Wakerman - Zakrzewski3045,74I. Vice Mistrz
3 Roczyński Jerzy3038,43II. Vice Mistrz
4Sojka Henryk3023,921 Przodownik
5Kwolek Józef3012,992 Przodownik
6Głąb-Tetkowski2987,953 Przodownik
7Gręda Wiesław2976,394 Przodownik
8Szklarczyk Marian2951,675 Przodownik
9Szymczak Ryszard2697,366 Przodownik
10Dudek Andrzej2574,067 Przodownik
11Kierzkowski Krzysztof2514,328 Przodownik
12Szewczun Kazimierz2409,979 Przodownik
13Zając Janusz2279.0910 Przodownik

Powrót

MISTRZOSTWA TRADYCYJNE 2011r Z 50-tki

LPNazwisko i ImięPunktyPozycja
1Struzik Stanisław i Jacek3087,37Mistrz
2Sojka Henryk3019,27I. Vice Mistrz
3 Wakerman -Zakrzewski3015,97II. Vice Mistrz
4Kwolek Józef3006,311 Przodownik
5Roczyński Jerzy2994,582 Przodownik
6Gręda Wiesław2939,833 Przodownik
7Szklarczyk Marian2918,524 Przodownik
8Głąb -Tetkowski2900,345 Przodownik
9Szymczak Ryszard2565,736 Przodownik
10Kierzkowski Krzysztof2510,327 Przodownik
11Dudek Andrzej2428,958 Przodownik
12Szewczun Kazimierz2354,919 Przodownik
13Skucha Ryszard2274,3810 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZE GOŁĘBIE Z POSZCZEGÓLNYCH LOTÓW

ODDZIAŁMALBORK



1 Lot z miejscowoœci Sępolno Kraj. 01.05.11r km Coef
1Struzik Stanisław i JacekPl-065-09-2822120,1350,32
2Struzik Stanisław i JacekPl-065-10-402120,1350,65
3Dudek AndrzejPl-065-09-3960113,1160,97

2 Lot z miejscowoœci -Trzcianka. 08.05.11r km Coef
1Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-407204,7790,33
2Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2895204,7790,66
3Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-529204,7791,00

3 Lot z miejscowoœci - Międzychód 14.05.11r km Coef
1Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2822265,2410,42
2Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-473265,2410,84
3Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2833265,2411,25

4 Lot z miejscowości Słubice I 22.05.11r km Coef
1Kwolek JózefPL-065-08-6096348,3670,37
2Kwolek JózefPL-065-09-3821348,3670,74
3Sojka HenrykPL-065-10-2121347,3071,25

5 Lot z miejscowoœci Müllrose I 29.05.11r km Coef
1Wakerman - ZakrzewskiPl-0370-06-694365,7070,39
2Struzik Stanisław - JacekPl-065 -10-479368,9680,79
3Bulkowski AdamPl-065-08-5051387,4061,18

6 Lot z miejscowoœci Lubeck I 05.06.11r km Coef
1Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2936540,7630,61
2Wakerman - ZakrzewskiPL-065-08-13374538,9141,22
3Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2807540,7631,83
4Kwolek JózefPL-065-07-8820545,7242,44
5Wakerman - ZakrzewskiPL-0307-06-6940538,9143,05

7 Lot z miejscowoœci Lubeck II 12.06.11r km Coef
1Kwolek JózefPL-065-07-8820545,7240,80
2Gołebiewski GrzegorzPL-065-09-5416545,4941,61
3Sojka HenrykPL-065-08-6455540,8512,41
4Sojka HenrykPL-065-09-14460540,8513,22
5Sojka HenrykPL-065-09-4183540,8514,02

8 Lot z miejscowoœci Müllroze II 18.06.11r km Coef
1Kwolek JózefPL-065-07-7087365,2420,54
2Kwolek JózefPL-065-07-8820365,2421,09
3Kwolek JózefPL-065-08-6036365,2421,63


9 Lot z miejscowoœci Cloppenburg I 25.06.11 km Coef
1Wakerman - ZakrzewskiPL-065-10-387741,6881,05
2Roczyński JerzyPL-065-08-9647741,7102,11
3Wakerman - ZakrzewskiPL-065-10-383741,6883,16
4Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2462743,9404,22
5Sojka HenrykPL-065-07-10028742,7475,27


10 Lot z miejscowoœci Wałcz 04.07.2011r km Coef
1Gołębieski GrzegorzPL-065-10-2769188,0260,58
2Kierzkowski KrzysztofPL-065-08-7304186,0571,16
3Kierzkowski KrzysztofPL-065-09-4379186,0571,74

11 Lot z miejscowoœci Lubeck III 10.07.11r km Coef
1 Sojka HenrykPL-065-08-6466540,8510,78
2Michcik AndrzejPL-065-09-2044543,8541,56
3Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2964540,7632,34
4Struzik Stanisław i JacekPL-075-09-2949540,7633,13
5 Szkutnik MarekPL-065-10-3040553,6913,91

12 Lot z miejscowoœci Lubeck III 16.07.11r km Coef
1Wakerman-ZakrzewskiPL-065-10-394538,9140,89
2Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2958540,7631,79
3Struzik Stanisław i JacekPL-065-09.2824540,7632,68
4Roczyński JerzyPL-065-09-2605538,9323,57
5Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-540540,7634,46

13 Lot z miejscowoœci Słubice II 24.07.11 km Coef
1Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2833352,4700,69
2Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-453352,4701,38
3Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-540352,4702,07

14 Lot z miejscowoœci Cloppenburg II 25.07.11r km Coef
1Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2601743,9401,10
2Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2920743,9402,21
3Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2946743,9403,31
4Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2964743,9404,41
5Struzik Stanisław i JacekPL-377-08-11596743,9405,51

Powrót

KATEGORIA A



LPNazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1Struzik Stanisław i Jacek20278,145203,370Mistrz
2Kwolek Józef20609,564842,907I. Vice Mistrz
3 Roczyński Jerzy20865,945878,208II. Vice Mistrz
4Sojka Henryk20975,935216,8971 Przodownik
5Gręda Wiesław201003,415411,5152 Przodownik
6Wakerman-Zakrzewski201092,795806,7573 Przodownik
7Głąb - Tetkowski201277,466266,6884 Przodownik
8Szewczun Kazimierz201294,465516,0885 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII A



LPNazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2822534,08
2Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2833577,75
3Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-17717582,98
4Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2991583,33
5Kwolek JózefPL-065-08-6036 5110,27
6Kwolek JózefPL-065-07-88205111,99
7Szewczun KazimierzPL-065-09-91875124,05
8Gręda WiesławPL-271-10-38105156,93
9Roczyński JerzyPL-445-09-61545173,39
10Kwolek JózefPL-065-09-38145177,43
11Sojka HenrykPL-065-09-41535186,71
12 Roczyński JerzyPL-065-09-62455205,40
13Sojka HenrykPL-065-08-64095206,78

Powrót

KATEGORIA B



LPNazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1Struzik Stanisław i Jacek16193,417007,065 Mistrz
2Wakerman Stanisław16349,917187,345 I. Vice Mistrz
3Kwolek Józef16561,187039,746 II. Vice Mistrz
4Głąb -Tetkowski16562,337182,508 1 Przodownik
5Sojka Henryk16594,406818,382 2 Przodownik
6Roczyński Jerzy16679,316791,720 3 Przodownik
7Gręda Wiesław161211,737419,128 4 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII B



LPNazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2949424,38
2Wakerman - ZakrzewskiPL-065-08-13374429,06
3Struzik Stanisław i JacekPL-065-10- 540442,75
4Struzik Stanisław i JacekPL-065-06-6928442,84
5Wakerman - ZakrzewskiPL-065-09-2735457,87
6Struzik Stanisław i JacekPL-065-10- 479483,44
7Sojka HenrykPL-065-08-6455489,46
8Głąb - TetkowskiPL-065-08-5004 493,76
9Kwolek JózefPL-065-07-88244110,37
10Sojka HenrykPL-065-09-41834113,32
11Kwolek JózefPL-065-08-60864116,92
12Sojka HenrykPL-065-09-41884121,91
13Wakerman - ZakrzewskiPL-065-07-77404130,03

Powrót

KATEGORIA C



LPNazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1 Sojka Henryk976,715271,451 Mistrz
2Struzik Stanisław i Jacek9123,645070,044 I. Vice Mistrz
3Kwolek Józef9205,535715,776 II. Vice Mistrz
4Roczyński Jerzy9267,205458,722 1 Przodownik
5Wakerman - Zakrzewski9379,845458,548 2 Przodownik
6Gęda Wiesław9429,535686,607 3 Przodownik
7 Głąb - Tetkowski9916,515274,261 4 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII C



LPNazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1Kwolek JózefPL-065-07-882039,75
2Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2964313,89
3 Sojka HenrykPL-065-09-14460315,32
4 Sojka HenrykPL-065-08-6409330,29
5 Sojka HenrykPL-065-08-6455331,10
6Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2977352,68
7Roczyński JerzyPL-065-09-2605355,25
8Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-436357,07
9 Wakerman StanisławPL-065-09-2792378,35
10Kwolek JózefPL-065-09-3821391,20
11Roczyński JerzyPL-377-08-111313104,39
12Kwolek JózefPL-065-09-38083104,76
13Roczyński JerzyPL-065-09-26553107,56

Powrót

KATEGORIA M



LPNazwisko i ImięKonkcoefkmTytuł
1Roczyński Jerzy6182,374450,260Mistrz
2Sojka Henryk6220,674456,482I. Vice Mistrz
3Struzik Stanisław i Jacek6249,164463,640II. Vice Mistrz
4Szklarczyk Marian6475,424446,9001 Przodownik
5Głąb - Tetkowski6564,634462,0142 Przodownik
6Kwolek Józef6688,294480,7343 Przodownik
7Maryniowski Stanisław6888,054613,1484 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII M



LPNazwisko i ImięNr obrączkiKonkCoef
1 Szklarczyk MarianPL-065-09-1429226,90
2Roczyński JerzyPL-065-08-9647238,49
3Roczyński JerzyPL-065-09-2299244,25
4Struzik Stanisław i JacekPL-065-08-7855246,98
5Sojka HenrykPL-065-08-6409256,86
6Sojka HenrykPL-065-08-6424262,62
7Roczyński JerzyPL-065-09-3571299,63
8Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-2959299,96
9Sojka HenrykPL-065-07-100282101,19
10Struzik Stanisław i JacekPL-075-10-23172102,22
11Głąb - TetkowskiPL-065-09-16202154,23
12Szklarczyk MarianPL-065-09-15502159,90
13Głąb - TetkowskiPL-065-08-94042196,76

Powrót

KATEGORIA D



LPNazwisko i ImięKonkcoefkmTytuł
1Struzik Stanisław i Jacek45 1257,8 18647,32Mistrz
2Sojka Henryk45 1601,83 18849,801I. Vice Mistrz
3Roczyński Jerzy45 2003,00 18492,596II. Vice Mistrz
4Wakerman - Zakrzewski451822,5418452,6001 Przodownik
5Gręda Wiesław452644,6718517,252 Przodownik
6Głąb - Tetkowski452756,3018673,4573 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK GOŁĘBI DOROSŁYCH W ROKU 2011



LPNazwisko i ImięNr obrączkikonkcoefkm
1Sojka HenrykPL-065-08-640913558,995468,389
2Głąb - TetkowskiPL-065-08-9388131344,335319,962
3Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-296412585,705154,052
4Roczyński JerzyPL-065-08-964712674,815283,372
5Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-288012805,615214,592
6Roczyński JerzyPL-065-09-265512950,725299,913
7Struzik Stanisław i JacekPL-065-08-7855121039,405143,200
8Sojka HenrykPL-065-08-6499121087,194548,799
9Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-282211284,734410,112
10Kwolek JózefPL-065-07-882011374,294228,398
11Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-283311377,814399,260
12Struzik Stanisław i JacekPL-065-09-294911419,455050,415
13Struzik Stanisław i JacekPL-065-08-781011524,995457,055

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK ROCZNIAK 2011



LPNazwisko i ImięNr obrączkikonkcoefkm
1Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-54010494,604757,824
2Wakerman- ZakrzewskiPL-065-10-38710647,784704,079
3Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-4369337,733693,788
4Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-4589494,073140,293
5Struzik Stanisław i JacekPL-075-10-23179555,944140,684
6Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-4829578,883593,256
7Wakerman- ZakrzewskiPL-065-10-3869974,933436,313
8Gręda WiesławPL-0271-10-3810 8303,573224,720
9Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-4038403,622732,337
10Struzik Stanisław i JacekPL-065-10-4608696,213372,640
11Wakerman- ZakrzewskiBELG-10-63167458708,173977,924
12Owczarek MarekPL-065-10-28628869,332348,387
13Wakerman- ZakrzewskiPL-065-10-3038927,092970,794

Powrót

GENERALNE MISTRZOSTWO POLSKI 2011



LPNazwisko i ImięPunkty
1Struzik Stanisław i Jacek1412,14
2Roczyński Jerzy1389,64
3Kwolek Józef1388,50
4Sojka Henryk1385,48
5Wakerman - Zakrzewski1373,87
6Gręda Wiesław1354,19

Powrót

WSPÓŁZAWODNICTWO GOŁĘBI DOROSŁYCH I MŁODYCH 2011



LPNazwisko i ImiękonkcoefTytuł
1Głąb - Tetkowski703694,32Mistrz
2Struzik Stanisław i Jacek672028,64I. Vice Mistrz
3Roczyński Jerzy663113,92II. Vice Mistrz
4Wakerman - Zakrzewski642834,261 Przodownik
5Sojka Henryk643222,002 Przodownik

Powrót

LOTY MŁODE WSPÓŁZAWODNICTWO TRADYCYJNE PUNKTOWE Z 50-tki 2011



LPNazwisko i ImięPunktyTytuł
1Głąb - Tetkowski742,46 Mistrz
2Roczyński Jerzy737,37 I. Vice Mistrz
3Wakerman - Zakrzewski733,42 II. Vice Mistrz
4Sojka Henryk733,30 1 Przodownik
5Gręda Wiesław731,26 2 Przodownik
6Szklarczyk Marian721,53 3 Przodownik
7Styczeń Wojciech713,15 4 Przodownik
8Szewczyk Kazimierz709,30 5 Przodownik
9Kwolek Józef708,59 6 Przodownik
10Struzik Stanisław i Jacek699,84 7 Przodownik
11Ochocki Jacek699,47 8 Przodownik
12Zając Jerzy696,87 9 Przodownik
13Głębicki - Hajduk691,37 10 Przodownik

Powrót

LOTY MŁODE WSPÓŁZAWODNICTWO TRADYCYJNE PUNKTOWE Z CAŁOŒCI 2011



LPNazwisko i ImięPunktyTytuł
1Głąb - Tetkowski742,46 Mistrz
2Struzik Stanisław i Jacek739,77 I. Vice Mistrz
3Roczyński Jerzy739,68 II. Vice Mistrz
4Sojka Henryk738,89 1 Przodownik
5Wakerman - Zakrzewski737,74 2 Przodownik
6Szklarczyk Marian733,74 3 Przodownik
7Greda Wiesław731,26 4 Przodownik
8Styczeń Wojciech719,60 5 Przodownik
9Kwolek Józef718,14 6 Przodownik
10Szewczun Kazimierz711,52 7 Przodownik
11Ochocki Jacek707,50 8 Przodownik
12Głebicki - Hajduk706,25 9 Przodownik
13Kołodziej Jan704,08 10 Przodownik

Powrót

WSPÓŁZAWODNICTWO NAJLEPSZYCH GOŁĘBI 5X5



LPNazwisko i ImiękonkcoefTytuł
1Głąb - Tetkowski25938,02Mistrz
2Struzik Stanisław i Jacek221433,45 I. Vice Mistrz
3Styczeń Wojciech211295,64 II. Vice Mistrz
4Roczyński Jerzy211301,471 Przodownik
5Gręda Wiesław211527,572 Przodownik
6Szklarczyk Marian201525,493 Przodownik
7Bulkowski Adam202387,664 Przodownik
8Wakerman - Zakrzewski191548,155 Przodownik
9Szewczun Kazimierz191570,276 Przodownik
10Sojka Henryk191574,967 Przodownik
11Głębicki - Hajduk191664,528 Przodownik
12Szkutnik Marek181047,499 Przodownik
13Ochocki Jacek181332,3410 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZYLOTNIK W LOTACH GOŁEBI MŁODYCH 2011


LPNazwisko i ImięNr obrączkiKonk Coef
1Głąb - TetkowskiPL-065-11-8805 560,26
2Głąb - TetkowskiPL-11-1389725183,80
3Głąb - TetkowskiPL-065-11-88335185,75
4Struzik Stanisław i JacekPL-065-11-87485189,90
5Głąb - TetkowskiPL-065-11-88435231,30
6Roczyński JerzyPL-11-1388225245,81
7Kołek TadeuszPL-065-11-91555259,46
8Głąb - TetkowskiPL-0386-11-2665276,91
9Gręda WiesławPL-11-1389205345,52
10 Głąb - TetkowskiPL-065-11-88345424,12
11Ochocki JacekPL-065-11-7455431,67
12Styczeń WojciechPL-065-11-82175460,03
13Głąb - TetkowskiPL-065-11-79775514,88

Powrót

LOTY GOŁEBI MŁODYCH W 2011 ROKU, NAJLEPSZE ZPOSZCZEGÓLNYCH LOTÓW



1 Lot z miejscowoœci -Sępulno Kr. 13.08.11rkmCoef
1Bulkowski AdamPL-069-11-2627138,2640,31
2Bulkowski AdamPL-055-11-17214138,2640,62
3Gręda WiesławPL-11-138920119,6770,92

2 Lot z miejscowości - Wyrzysk -21.08.11 km Coef
1Głąb - TetkowskiPL-065-11-8834152,7810,38
2Wakerman - ZakrzewskiPL-055-11-14180151,5890,76
3Gręda WiesławPL-11-138905154,3931,14

3 Lot z miejscowości -Trzcianka - 28.08.11 km Coef
1Głąb - TetkowskiPL-065-11-8805202,8440,40
2Głąb - TetkowskiPL-11-138885202,8440,79
3Roczyński JerzyPL-11-138843201,4661,19

4 Lot z miejscowości - Międzychód - 04.09.11 km Coef
1Struzik Stanisław i JacekPL-065-11-8748265,2410,39
2Struzik Stanisław i JacekPL-065-11-9234265,2410,79
3Roczyński JerzyPL-11-138814261,8181,18

5 Lot z miejscowości – Gorzów Wlk. - 11.09.11 km Coef
1Głąb - TetkowskiPL-11-065-11-8842291,6240,49
2Głąb
Shoutbox
22/08/2018 12:29
Lot 1 gołębi młodych umieszczony na stronie. Zachęcam do przeglądania wyników w programie.

24/07/2018 07:56
Lot 13 gotowy

20/07/2018 16:16
Lot 12 gotowy

16/07/2018 18:06
Mały urlopik. Wyniki w piątek.

10/07/2018 19:20
Lot 11 gotowy