PZHGP Oddział Malbork - [A] 2010 - wyniki
PZHGP Oddział Malbork
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś nowe hasło

[A] 2010 - wyniki
MISTRZOSTWA TRADYCYJNE 2008

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

Oddział Malbork

Sezon lotowy 2010

MISTRZOSTWA TRADYCYJNE2010r z całości

LPNazwisko i ImięPunktyPozycja
1Sojka Henryk2835,04Mistrz
2Struzik Stanisław i Jacek2815,49I. Vice Mistrz
3 Wakerman Stanisław2782,94II. Vice Mistrz
4 Roczyński Jerzy2772,56 1 Przodownik
5 Szklarczyk Marian2764,72 2 Przodownik
6 Kwolek Józef2752,62 3 Przodownik
7 Dudek Andrzej2677,00 4 Przodownik
8 Szymczak Ryszard2645,36 5 Przodownik
9 Gręda Wiesław2448,17 6 Przodownik
10 Skoczyński Bogdan2437,08 7 Przodownik
11 Głąb Fr.- Tetkowski Krz.2352,07 8 Przodownik
12 Zając Janusz2313,40 9 Przodownik
13 Skucha Ryszard2308,58 10 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZE GOŁĘBIE Z POSZCZEGÓLNYCH LOTÓW

ODDZIAŁMALBORK



1 Lot z miejscowości SępolnoKraj. 04.05.10r km Coef
1 Buszko A i M DV-2004-09-894 115,821 0,23
2 Skoczyński Bogdan Pl-065-09-6052 116,692 0,45
3 Jabłoński Zbigniew Pl-065-08-3511 130,361 0,68

2 Lot z miejscowości–Trzcianka. 15.05.10r km Coef
1 Zając Janusz PL-065-08-5544 221,328 0,26
2 Andrzejczuk Andrzej PL-046-09-13206 227,332 0,53
3 Szymczak Ryszard PL-065-09-1310 203,450 0,79

3 Lot z miejscowości – Międzychód 23.05.10r km Coef
1 Maryniowski Stanisław PL-065-08-3816 277,771 0,28
2 Smoliński Jan PL-065-09-14478 270,460 0,57
3 Kołodziej Jan PL-065-07-10509 263,756 0,85

4 Lot z miejscowości Słubice I 29.05.10r km Coef
1 Kwolek Józef PL-065-08-6096 350,471 0,31
2 Kwolek Józef PL-065-09-3821 350,471 0,63
3 Kwolek Józef PL-065-09-3808 350,471 0,94

5 Lot z miejscowości Luneburg I 06.06.10r km Coef
1 Struzik ST i J PL.-065-09-2976 579,210 0,41
2 Struzik ST i J PL.-065-09-2822 579,210 1,83
3 Roczyński Jerzy PL-0445-09-6245 577,012 1,24
4 Głąb - Tetkowski PL-065-08-5004 578,982 1,66
5 Sojka Henryk PL-065-07-10010 578,137 12,07

6 Lot z miejscowości Luneburg II 13,06,10r km Coef
1 Roczyński Jerzy PL-065-09-3576 577,012 0,55
2 Struzik ST i J PL-065-09-14650 579,210 1,11
3 Roczyński Jerzy PL-065-09-2496 577,012 1,66
4 Michcik Andrzej PL-065-08-9816 582,735 2,22
5 Wakerman Stanisław PL-0344-08-22380 576,991 2,77

7 Lot z miejscowości Lubsko I 20.06.10r km Coef
1 Kwolek Józef PL-065-09-3808 366,574 0,41
2 Kierzkowski Krzysztof PL.065-09-4351 363,661 0,82
3 Kierzkowski Krzysztof PL-065-09-4314 363,661 1,24

8 Lot z miejscowości Cloppenburg I km Coef
1 Roczyński Jerzy PL-065-09-3571 741,710 0,93
2 Wakerman Stanisław PL-065-08-13460 741,688 1,86
3 Sojka Henryk PL-065-08-6479 742,747 2,79
4 Sojka Heryk PL-065-08-6453 742,747 3,71
5 Struzik ST i J PL-074-07-12997 743,940 4,64


9 Lot z miejscowości Lubsko II 04.07.10r km Coef
1 Szymczak Ryszard PL-065-08-7745 370,6940,51
2 Roczyński Jerzy PL-065-07-6598 369,9131,03
3 Głąb - Tetkowski PL-065-08-5004 371,0161,54


10 Lot z miejscowości Luneburg III 11.07.10 km Coef
1 Struzik ST i J PL-065-08-7810 579,210
2 Wakerman Stanisław PI-065-08-13377 579,991
3 Struzik St ST J Pl-065-09-2936 579,210
4 Struzik St i J Pl-075-06-6928 579,210
5 Roczyński Jerzy PL-065-08-9220 577,012

11 Lot z miejscowości Lubsko III 18,07,10r km Coef
1 Sojka Henryk PL-065-08-6471 366,883
2 Sojka Henryk PL-065-09-4166 366,883
3 Skucha Ryszard PL-065-09-5329 369,017

12 Lot z miejscowości Cloppenburg II 25.07.10 km Coef
1 Sojka Henryk PL-065-08-6453 742,747
2 Szklarczyk Marian PL-065-08-8868 741,150
3 Sojka Henryk PL-065-08-6466 742,747
4 Głąb - Tetkowski PL-065-08-5004 743,669
5 Wakerman Stanisław PL-0344-08-22380 741,688

Powrót

KATEGORIA A



LPNazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1 Sojka Henryk 20 593,16 6087,407 Mistrz
2 Struzik Stanisław 20 979,50 5743,235 I. Vice Mistrz
3 Roczyński Jerzy 20 1017,01 5681,652 II. Vice Mistrz
4 Wakerman Stanisław 20 1061,83 5902,918 1 Przodownik
5



2 Przodownik
6



3 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII A



LPNazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1 Sojka Henryk PL-065-09-4184 5 74,75
2 Wakerman Stanisław PL-065-09-2793 5140,32
3 Sojka Henryk PL-065-07-10010 5155,42
4 Sojka Henryk PL-065-07-10013 5159,53
5 Roczyński Jerzy PL-065-08-9220 5188,42
6 Roczyński Jerzy PL-065-09-2602 5195,68
7 Sojka Henryk PL-065-09-4144 5203,46
8 Struzik St i J PL.-065-08-7872 5208,33
9 Struzik St i J PL.-065-09-2959 5221,46
10 Wakerman Stanisław PL-065-07-7742 5255,44
11 Struzik St i J PL.-065-09-2465 5259,26
12 Roczyński Jerzy PL-065-08-13254 5286,94
13 Struzik St i J PL.-065-09-2838 5290,45

Powrót

KATEGORIA B



LPNazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1 Struzik St i J 16 294,29 7564,216 Mistrz
2 Kwolek Józef 16 428,45 6879,297 I. Vice Mistrz
3 Sojka Henryk 16 553,99 6856,262 II. Vice Mistrz
4 Roczyński Jerzy 16 757,44 7123,742 1 Przodownik
5 Wakerman Stanisław 16 806,84 7104,555 2 Przodownik
6



3 Przodownik
7



4 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII B



LPNazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1 Struzik St i J PL.-065-08-7810 447,56
2 Kwolek Józef PL-065-08-6036 460,49
3 Kwolek Józef PL-065-09-3808 471,67
4 Struzik St i J PL.-065-09-2891 474,67
5 Struzik STt i J PL-065-09-2470 476,91
6 Sojka Henryk PL-065-07-10014 490,67
7 Struzik St i J PL-065-09-14635 495,15
8 Wakerman Stanisław PL-0344-08-12158 4 122,82
9 Sojka Henryk PL-065-07-10067 4 128,30
10 Roczyński Jerzy PL-0377-07-11131 4 132,15
11 Roczyński Jerzy PL-0377-07- 7734 4 138,15
12 Wakerman Stanisław PL-065-09-2793 4 142,84
13 Sojka Henryk PL-065-09-14460 4 143,02

Powrót

KATEGORIA C



LPNazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1 Sojka Henryk 9 110,65 5697,063 Mistrz
2 Wakerman Stanisław 9 180,67 5687,010 I. Vice Mistrz
3 Roczyński Jerzy 9 228,55 5687,202 II. Vice Mistrz
4 Struzik St i J 9 328,04 5542,350 1 Przodownik
5 Szymczak Ryszard 9 709,27 5532,380 2 Przodownik
6 Skierka Józef 9 840,59 5420,574 3 Przodownik
7 Głąb - Tetkowski 9 866,90 5704,899 4 Przodownik
8



5 Przodownik
9



6 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII C



LPNazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1 Sojka Henryk PL-065-07-10013 3 22,27
2 Sojka Henryk PL-065-08-6453 3 39,24
3 Sojka Henryk PL-075-06-6527 3 49,14
4 Wakerman Stanisław PL-0370-06-6940 3 54,50
5 Wakerman Stanisław PL-065-08-13377 3 60,00
6 Roczyński Jerzy PL-0445-09-6245 3 60,91
7 Wakerman Stanisław PL-0344-08-12158 3 66,17
8 Struzik Stanisław PL-075-06-6928 3 69,61
9 Wakerman Stanisław PL-065-08-9647 3 78,90
10 Głąb - Tetkowski PL-065-08-5004 3 88,06
11 Wakerman Stanisław PL-0377-07-7734 3 88,74
12 Struzik St i J PL-065-09-2985 3 123,69
13 Struzik St i J PL-065-09-2833 3 134,74

Powrót

KATEGORIA M



LPNazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1 Szklarczyk Marian 6 364,90 4446,900 Mistrz
2 Sojka Henryk 6 695,05 4456,842 I. Vice Mistrz
3



II. Vice Mistrz
4



1 Przodownik
5



2 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII M



LPNazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1 Szklarczyk Marian PL-065-08-8868 2 63,58
2 Szklarczek Marian PL-065-06-2481 2 93,22
3 Sojka Henryk PL-065-06-2481 2 156,07
4 Szklarczyk Marian PL-065-09-1418 2 208,10
5 Sojka Henryk PL-065-08-6471 2 237,55
6 Sojka Henryk PL-065-07-10053 2 301,43

Powrót

KATEGORIAD



LPNazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1 Sojka Henryk 45 1257,8 18647,32 Mistrz
2 Struzik St i J45 1601,83 18849,801 I. Vice Mistrz
3 Roczyński Jerzy45 2003,00 18492,596 II. Vice Mistrz
4



1 Przodownik

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK GOŁĘBI DOROSŁYCH W ROKU 2010



LPNazwisko i Imię Nr obrączki konk coef km
1 Sojka Henryk PL-065-07-10013 12 599,36 5245,708
2 Roczyński Jerzy PL-065-08-9220 10 558,11 3938,920
3 Roczyński Jerzy PL-0377-07-7734 9 501,24 4675,378
4 Kwolek Józef PL-065-07-8844 9 527,44 4418,840
5 Głąb-Tetkowski PL-065-08-5004 9 654,18 4314,889
6 Kwolek Józef PL-065-05-1697 9 675,24 4038,625
7 Szklarczyk Marian |PL-065-08-8868 9 775,66 4668,207
8 Struzik St i J PL.-065-06-2720 9 824,34 3848,238
9 Sojka Henryk PL-065-08-6466 9 282,20 3191,058
10 Wakerman Stanisław PL-0344-08-12158 8 298,75 3825,356
11 Struzik Stanisław PL-065-08-7810 8 367,72 3225,425
12 Roczyński Jerzy PL-065-08-13254 8 521,09 3307,189
13 Struzik St i J PL.-065-09-2908 8 549,94 3310,066

Powrót

NAJLEPSZY LOTNIK ROCZNIAK 2010



LPNazwisko i Imię Nr obrączki konk coef km
1 Struzik St i J PL.-065-09-2908 8 549,94 3310,066
2 Sojka Henryk PL-065-09-4148 7 147,20 2614,627
3 Wakerman Stanisław |PL-065-09-2793 7 228,74 2873,898
4 Struzik St i J PL._065-09-2891 7 411,18 2586,843
5 Struzik St i J Pl-065-09-14635 7 441,07 3104,197
6 Roczyński Jerzy PL-065-09-2497 7 596,17 2457,384
7 Struzik St i J PL.-075-09-4899 7 599,80 2851,983
8 Struzik St i J PL.-065-09-2822 7 610,83 2582,896
9 Roczyński Jerzy PL-065-09-2683 7 735,34 2874,104
10 Struzik St i J PL.-065-09-2601 7 799,37 3104,197
11 Gusztyn Jerzy PL-065-09-6644 7 829,31 2720,728
12 Roczyński Jerzy PL-0445-09-6245 6 149,97 2819,385
13 Roczyński Jerzy PL-065-09-2602 6 217,20 2132,394

Powrót

GENERALNE MISTRZOSTWO POLSKI 2010



LPNazwisko i ImięPunkty
1 Roczyński Jerzy 1357,79
2

3

Powrót

WSPÓŁZAWODNICTWO GOŁĘBI DOROSŁYCH I MŁODYCH2010



LPNazwisko i Imię konk coef Tytuł
1 Struzik St i J 70 2863,42 Mistrz
2 Roczyński Jerzy 64 3081,00 I. Vice Mistrz
3 Sojka Henryk 58 2101,3 II. Vice Mistrz

Powrót

LOTY MŁODE WSPÓŁZAWODNICTWO TRADYCYJNE PUNKTOWEZ 50-tki



LPNazwisko i ImięPunkty Tytuł
1 Struzik St i J 737,26 Mistrz
2 Kwolek Józef733,45 I. Vice Mistrz
3 Głąb - Tetkowski727,45 II. Vice Mistrz
4 Roczyński Jerzy718,25 1 Przodownik
5 Skucha Ryszard718,16 2 Przodownik
6 Wakerman - Zakrzewski717,38 3 Przodownik
7 Szklarczyk Marian712,76 4 Przodownik
8 Pryba Tadeusz707,29 5 Przodownik
9 Skierka Józef704,76 6 Przodownik
10 Gręda Wiesław704,71 7 Przodownik
11 Szkutnik Marek702,41 8 Przodownik
12 Dudek Andrzej700,41 9 Przodownik
13 Koczara Robert697,96 10 Przodownik

Powrót

WSPÓŁZAWODNICTWO NAJLEPSZYCH GOŁĘBI 5X5



LPNazwisko i Imię konk coef Tytuł
1 Struzik St i J25 1261,59 Mistrz
2 Głąb - Tetkowski22 1336,56 I. Vice Mistrz
3 Szklarczyk Marian20 2167,10 II. Vice Mistrz
4 Roczyński Jerzy19 1078,00 III. Vice Mistrz

Powrót

NAJLEPSZYLOTNIK W LOTACH GOŁEBI MŁODYCH


LPNazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1 Struzik St i J PL.-065-10-535 5 136,37
2 Struzik St i J PL.-065-10- 4145 141,86
3 Koczara Robert PL-055-10-147035 149,01
4 Głąb -Tetkowski DV-08371-10-1015 187,49
5 Kwolek Józef PL- 065-10-20075 272,55
6 Struzik St i J PL.-075-10-23175 289,61
7 Głębicki - Hajduk PL-065-10-66145 328,39
8 Struzik St i J PL.-065-10-4935 333,92
9 Głębicki - Hajduk PL-065-10-66875 349,65
10 Głąb - Tetkowski PL-065-10-2355 357,42
11 Struzik ST i JPL-065-10-427 5 359,83
12 Gręda Wiwsław PL-0271-10-38107 5 413,27
13 Kwolek Józef PL-065-10-201 5 456,00

Powrót

LOTY GOŁEBI MŁODYCH W 2010 ROKU, NAJLEPSZE ZPOSZCZEGÓLNYCH LOTÓW



1 Lot z miejscowości –Sępulno Kr. 15.08.2010 km Coef
1 Sienkiewicz - Teofil PL-065-10-6032 137,2410,23
2 Biela Edward PL-065-10-1423 123,9290,46
3 Głębicki - Hajduk PL-065-10-6621 148,8730,69

2 Lot z miejscowości - Wyrzysk -22.08.2010 km Coef
1 Kwolek Józef PL-065-10-2069 149,0440,34
2 Kwolek Józef PL-065-10-2005 149,0440,67
3 Kwolek Józef PL-065-10-2007 149,0441,01

3 Lot z miejscowości -Trzcianka - 29,08,2010 km Coef
1 Buszko Paweł PL-0314-10-5230 203,7010,36
2 Gręda Wiesław PL-065-10- 833 205,4270,72
3 Koczara Robert PL-055-10-14703 223,5271,08

4 Lot z miejscowości - Międzychód-05,09,2010 km Coef
1 Pryba Tadeusz PL-065-10-3478 247,2270,38
2 Kwolek Józef PL-055-10-967 259,750,77
3 Kwolek Józef PL-065-10-2007 259,7551,15

5 Lot z miejscowości – Gorzów Wlk.12.09.2010 km Coef
1 Struzik St i J PL.-065-10-535 293,3440,47
2 Struzik St i J PL.-065-10-447 293,3440,94
3 Struzik ST i J PL.-065-10-506 293,3441,41

Powrót

Lot dodatkowy dla gołębi młodych z miejscowości -Neubrandenburg dnia19.09.2010



Najszybsze trzy gołębie zlotu dodatkowego -Neubrandenburg


lp Nazwisko Hodowcy Obr.rodowa kmCoef
1.Wakerman-ZakrzewskiPL-065-10-383 383,007
2.Kwolek JózefPL-065-10-2027 388,289
3.Szklarczyk MarianPL-065-10-42 382,476


Najlepsze piątki.

LpNazwisko hodowcy Punkty
1Szklarczyk Marian 294,09
2Głąb-Tetkowski 286,57
3Kwolek Józef 285,67
4Wakerman-Zakrzewski 282,62
5Biela Edward 268,31
6Kaczyński Piotr 110,69
7Wesołowski Arkadiusz 55,50

Powrót

Shoutbox
20/05/2019 06:40
Lot 4 gotowy

13/05/2019 10:04
Lot 3 gotowy

08/05/2019 09:20
Lot 2 gotowy

22/08/2018 12:29
Lot 1 gołębi młodych umieszczony na stronie. Zachęcam do przeglądania wyników w programie.

24/07/2018 07:56
Lot 13 gotowy