PZHGP Oddział Malbork - [A] 2016 - Wyniki
PZHGP Oddział Malbork
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś nowe hasło

[A] 2016 - Wyniki
Oddział Malbork - sezon lotowy 2016

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

Oddział Malbork

Sezon lotowy 2016

MISTRZOSTWA TRADYCYJNE z całości



Lp Nazwisko i imięPunktyPozycja
1Struzik Stanisław & Jacek3234.12Mistrz
2Wotzka Jarosław3220.46I Vice Mistrz
3Głąb - Tetkowski3181.45II Vice Mistrz
4Kwolek Józef3176.951 Przodownik
5Drewa Mirosław3176.682 Przodownik
6Kierzkowski Krzysztof3155.863 Przodownik
7Barkowski Tadeusz3118.774 Przodownik
8Szklarczyk Marian3116.465 Przodownik
9Nowaczyk Tadeusz3092.376 Przodownik
10Skierka Józef3060.587 Przodownik
11Wotzka Jolanta3055.898 Przodownik
12Szymczak Ryszard3035.469 Przodownik
13Kuciński & Tutlewski3027.2910 Przodownik

Powrót



MISTRZOSTWA TRADYCYJNE z 50-tki



LPNazwisko i ImięPunktyPozycja
1Struzik Stanisław i Jacek 3250.75Mistrz
2Wotzka Jarosław 3250.28I. Vice Mistrz
3Kwolek J ozef3195.98II. Vice Mistrz
4Kierzkowski Krzysztof3172.751 Przodownik
5Głąb & Tetkowski3163.792 Przodownik
6Drewa Mirosław3161.863 Przodownik
7Szklarczyk Marian3133.674 Przodownik
8Nowaczyk Tadeusz3081.855 Przodownik
9Wotzka Jolanta3076.506 Przodownik
10Barkowski Tadeusz3045.857 Przodownik
11Sojka Henryk2963.718 Przodownik
12Makowski Robert2953.149 Przodownik
13Szymczak Ryszard22917.1410 Przodownik


Powrót



NAJLEPSZE GOŁĘBIE Z POSZCZEGÓLNYCH LOTÓW
ODDZIAŁ MALBORK



I Lot z miejscowości - Człuchów 30,04,2016rkmCoef
1Kwolek JózefPL-065-15-3902121.0900.24
2Kwolek JózefPL-065-15- 3968121.0900.49
3Struzik Stanisław & JacekPL-065-14-258121.6800.73

II Lot z miejscowości – Złotów 03.05.2016rkmCoef
1Szymczak RyszardPL-065-15-1966150.6000.26
2Kuciński & TutlewskiPL-065-15-5319146.2400.52
3Głąb & TetkowskiPL-065-15-348150.8800.78

III Lot z miejscowości – Wałcz 08.05.2016rkmCoef
1Struzk Sanisaw & JacekPL-065-15-2041191.5300.27
2Struzik Stanisław & JacekPL-065-14-206191.5300.55
3Struzik Stanisław & JacekPL-065-15-2034191.5300.55

IV Lot z miejscowości-Dobiegniew 15.05.2016rkmCoef
1Michcik AndrzejPL-065-13-5417254.0500.26
2Uzdowski AdamPL-065-15-1126276.7600.53
3Kierzkoski KrzysztofPL-065-13-3304243.3800.79

V Lot z miejscowości Mieszkowice I 22.05.2016kmCoef
1Struzik Stanisław & JacekPL-065-13-5312327.9700.27
2Struzik Stanisław & JacekPL-065-14-262327.9700.54
3Szymczak RyszardPL-0241-14-8008326.2900.81

VI Lot z miejscowości Mieszkowice II 29.05.2016kmCoef
1Kierzkowski KrzysztofPL-065-15-5071322.8500.28
2Kierzkowski KrzysztofPL-065-14- 5345322.8500.57
3Struzik Stanisław & JacekPL- 065- 14-201327.9700.85

VII Lot z miejscowości-Schwerin I 05.06.2016kmCoef
1Kierzkowski KrzysztofPL-065-14-5345509.1900.39
2Wotzka JolantaPL-0304-15-3513528.0900.79
3Kwolek JózefPL-065-13-2340512.0801.18
4Wotzka JarosławPL-065-15-6066528.0901.58
5Wotzka JarosławPL-075-14-7228528.0901.97

VIII Lot z miejscowości Kołbaskowo 12.06.2016kmCoef
1Wotzka JarosławPL-074-14-7254326.4510.55
2Kierzkowski KrzysztofPL065-14-5345307.4901.10
3Wotzka JarosławPL-074-13-4036326.4511.65

IX Lot z miejscowości Schwerin II 19.06.2016kmCoef
1Struzik Stanisław & JacekPL-065-14-32508.3080.43
2Struzik Stanisław & JacekPL-065-15-2047508.3080.85
3Wotzka JarosławPL-074-14-7280528.0871.28
4Wotzka JarosławPL-065-15-6030528.0871.70
5Wotzka JarosławPL-065-15-6066528.0872.13

X Lot z miejscowości –Schwerin III 27.06.16rkmCoef
1Drewa MirosławPL-065-15-3039509.1530.56
2Roczyński JerzyPL-065-15-2714506.2391.11
3Struzik Stanisław & JacekPL-065-15- 2084508.3081.67
4Barkowski TadeuszPL-065-15- 3139505.8022.23
5Struzik Stanisław & JacekPL-065-15-2015508.3082.79

XI Lot z miejscowości Mieszkowice III 3.07.16rkmCoef
1Wotzka JarosławPL-074-14-7253341.260 0.37
2Wotzka JolantaPL-065-15-6085341.260 0.75
3Wotzka JarosławPL-065-15-6030341.260 1.12

XII Lot z miejscowości –Bremsche I 10,07.2016kmCoef
1Głąb & TetkowskiPL-065-14-446755.0710.62
2Roczyński JerzyPL-065-15-2729753.1711.25
3Głąb & TetkowskiPL-065-12-211755.0711.87
4Nowaczyk TadeuszPL-055-12-15696780.3402.49
5Drewa MirosławPL-074-15-3019755.6753.74

XIII Lot z miejscowości Schwerin IV 16.07.2016kmCoef
1Wakerman StanisławPL-065-15-4840507.9560.45
2Kwolek JózefPL-065-13-2340512.0820.90
3Szymczak RyszardPL-065-15- 1948508.1491.35
4Kwolek JózefPL-065-15-3935512.0821.80
5Strózik Stanisław & JacekPL-065-14-212508.3082.24

XIV Lot z Bremsche II 24.07,2016rKmCoef
1Wotzka JarosławPL-075-14-7231773.3770.72
2Szklarczyk MarianPL-0239-12-738752.5371.44
3Kwolek JózefPL-060-14-10816757.4032.16
4Wotzka JarosławPL-074-13-324773.3772.88
5Kierzkowski KrzysztofPL-065-14-5303754.4103.60

XV lot z miejscowości Mieszkowice IV - 31.07.16kmCoef
1Kwolek JózefPL-060-14-10816325.9130.65
2Wotzka JarosławPL-074-14-7228341.2601.29
3Skierka JózefPL-065-14-3469351.0091.94


Powrót



KATEGORIA A



LpNazwisko i ImięKonkcoefkmTytuł
1Struzik Stanisław i Jacek20118.645122.034Mistrz
2Wotzka Jarosław20233.205302.301I. Vice Mistrz
3Wotzka Jolanta20382.525464.380II. Vice Mistrz
4Kwolek Józef20465.554813.9641 Przodownik
5Głąb & Tetkowski20490.404721.5302 Przodownik
6Szklarczyk Marian201150.945484.1513 Przodownik
7Barkowski Tadeusz201294.725027.9894 Przodownik
8Michcik Andrzej201297.585295.6605 Przodownik
9Szymczak Ryszard201660.755334.7606 Przodownk

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII A



LpNazwisko i ImięNr obrączkiKonkCoef
1Struzik Stanisław & JacekPL-065-15-20345 16.56
2Struzik Stanislaw & JacekPL-065-15- 20785 20.47
3Struzik Stanislaw & JacekPL-065-15-20145 38.39
4Głąb & TetkowskiPL-065- 15- 3105 39.21
5Struzik Stanisław i JacekPL-065-14- 2585 43.22
6Wotzka JolantaPL-065-15-60695 48.27
7Wotzka JarosławPL-074-14-72315 52.28
8Wotzka JarosławPL-065-15-61105 53.88
9Kwolek JózefPL-065-13-23045 54.56
10Wotzka JarosławPL-074-14-72285 62.82
11Wotzka JarosławPL-065-15-60305 64.22
12Wotzka JarosławPL-065-15-60855 74.86
13Kwolek JózefPL-065-15-39685 86.56

Powrót



KATEGORIA B



LpNazwisko i ImięKonkcoefkmTytuł
1Struzik Stanisław & Jacek1674.316149.200Mistrz
2Wotzka Jarosław16128.366738.337I. Vice Mistrz
3Kwolek Józef16338.605943.833II. Vice Mistrz
4Głąb Fr. & Tetkowski K.16638.456678.2581 Przodownik
5Wotzka Jolanta16727.976723.5312 Przodownik
6Barkowski Tadeusz161096.226803.8223 Przodownik
7Szymczak Ryszard161129.286493.6604 Przodownik
8Michcik Andrzej161231.836515.4915 Przodownik
9Szklarczyk Marian161281.036256.8076 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII B



LpNazwisko i ImięNr obrączkiKonkCoef
1Kierzkowski KrzysztofPL-065-14-53454 8.27
2Struzik Stanisław & JacekPL-065-14- 324 15.21
3Struzik Stanisław & JacekPL-065-14-2014 17.49
4Struzik Stanisław & JacekPL-065-13-52254 17.56
5Wotzka JarosławPL-074-14-72904 20.51
6Wotzka JarosławPL-065-15-60664 22.62
7Struzik Stanisław & JacekPL-065-14-2034 24.05
8Wotzka JarosławPL-074-14-72204 41.22
9Wotzka JarosławPL-074-14-72544 44.01
10Kierzkowski KrzysztofPL065-14-56814 63.89
11Kwolek JózefPL-065-15-39414 71.27
12Kwolek JózefPL-060-14-108164 72.97
13Kwolek JózefPL-065-12-1274 90.31

Powrót



KATEGORIA C



LpNazwisko i ImięKonkcoefkmTytuł
1Struzik Stanisław & Jacek989.435069.322Mistrz
2Wotzka Jarosław9160.735243.372I. Vice Mistrz
3Kwolek Józef9281.774854.053II. Vice Mistrz
4Szklarczyk Marian9289.824798.4771 Przodownik
5Głąb & Tetkowski9349.795314.6712 Przodownik
6Szymczak Ryszard9375.594820.0123 Przodownik
7Barkowski Tadeusz9389.695045.9084 Przodownik
8Michcik Andrzej9428.785595.8655 Przodownik
9Wotzka Jolanta9447.43752.7926 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII C



LpNazwisko i ImięNr obrączkiKonkCoef
1Struzik Stanisław & JacekPL-065-14-2133 24.00
2Struzik Stanisław & JacekPL-065-13-52993 29.50
3Struzik Stanisław & JacekPL-065-15-20113 35.93
4Wotzka JarosławPL-074-14-72283 49.68
5Wotzka JarosawPL-074-14-72313 52.34
6Wotzka JarosławPL-074-14- 72763 58.71
7Szklarczyk MarianPL-0239-12-7383 59.44
8Kwolek JózefPL-065-13-23403 66.18
9Głąb & TetkowskiPL-065-14- 4463 79.15
10Barkowski TadeuszPL- 065-15-34413 79.72
11Kwolek JózefPL-065-13-23043 89.01
12Szklarczyk MarianPL-065-13- 57843 95.57
13Szymczak RyszardPL-065-14-3073 103.45

Powrót



KATEGORIA M



LpNazwisko i ImięKonkcoefkmTytuł
1Struzik Stanisław & Jacek6140.644533.498Mistrz
2Kuciński & Tutlewski6192.464575.312I. Vice Mistrz
3Wotzka Jarosław6337.724640.262II. Vice Mistrz
4Barkowski Tadeusz6720.554515.8941 Przodownik
5Szklarczyk Marian6744.584515.2222 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII M



LpNazwisko i ImięNr obrączkiKonkCoef
1Struzik Stanisław & JacekPL-065-13-52732 37.23
2Wotzka JarosławPL-074-13-3242 42.78
3Struzik Stanisław & JacekPL–065-14-112 48.68
4Kuciński & TutlewskiPL-0123-13-115572 53.97
5Struzik Stanisław & JacekPL-065-12-30642 54.73
6Kuciński & TutlewskiPL-055-11-44682 63.57
7Wotzka JarosławPL074-14-72202 68.06
8Kuciński & TutlewskiPL-065-14-43762 74.92
9Szklarczyk MarianPL-065-14-1182 125.42
10Barkowski TadeuszPL-0426-14-1162 182.95
11Barkowski TadeuszPL-065-12-25872 196.82
12Wotzka JarosławPL-065-14-18112 226.88
13Szklarczyk MarianPL-065-14-36202 273.76

Powrót



KATEGORIA D



LpNazwisko i ImięKonkcoefkmTytuł
1Struzik Stanisław & Jacek45282.3816340.556Mistrz
2Wotzka Jarosł45522.2917284.010I. Vice Mistrz
3Kwolek Józef451085.9215611.850II. Vice Mistrz
4Głąb & Tetkowski451523.6416714.4591 Przodownik
5Wotzka Jolanta451557.9216940.7032 Przodownik
6Szklarczyk Marian452721.7916539.4353 Przodownik
7Barkowski Tadeusz452780.6316877.7194 Przodownik
8Michcik Andrzej452958.1717407.0165 Przodownik
9Szymczak Ryszard453165.6216648.5406 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK GOŁĘBI DOROSŁYCH W ROKU 2016



LpNazwisko i ImięNr obrączkikonkcoefkm
1Wotzka JarosławPL-074-14-722014665.395953.546
2Struzik St. & J.PL-065-12-302313912.875322.106
3Struzik St, & J.PL-065-14-25131168.785322.106
4Kierzkowski KrzysztPL-065-13-3304131366.945369.132
5Nowaczyk TadeuszPL-0346-13-9267131411.745582.753
6Wotska JarosławPL-074-14-723112304.424475.532
7Struzik St. & J.PL-065-14-1112318.575200.462
8Struzik St. & JPL-065-13-532512461.234711.430
9Wotzka JarosławPL-074-14-725312578.034475.532
10Struzik St. & JPL-065-14-25812637.405072.110
11Struzik St. & J.PL-065-13-531212676.394850.785
12Wotzka JarosławPL-074-14-722812694.334742.069
13Struzik St. & J.PL-065-15-218712855.614060.390

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK ROCZNIAK 2016



LpNazwisko i ImięNr obrączkikonkcoefkm
1Struzik St. & J.PL-065-15.218712855.614060.390
2Wakerman StanisławPL-065-15-484512893.944351.597
3Kwolek JózefPL-065-15-3917121158.264288.009
4Wotzka JolantaPL-0304-15-351311683.703716.964
5Wotzka JarosławPL-065-15-604411799.533716.964
6Wotzka JolantaPL-048-15-12013111045.163716.964
7Wotzka JarosławPL-065-15-603010414.253188.877
8Wotzka JolantaPL-065-15-608210627.633375.704
9Głąb & TetkowskiPL-065-15-29510658.493389.104
10Kwolek JózefPL-065-15-396910680.563465.443
11Makowski Robert.PL-065-15-130410734.003924.871
12Kwolek JózefPL-065-15-391110801.923585.929
13Struzik St. & J.PL-065-15-20789157.162794.322

Powrót



GENERALNE MISTRZOSTWO POLSKI 2016



LpNazwisko i imięPunkty KonkursyTytuł
1.Struzik Stanisław & Jacek2619.06 48Mistrz
2.Szklarczyk Marian2533.59 49I. Vice Mistrz
3.Kierzkowski Krzysztof2478.08 47II. Vice Mistrz
4.Wotzka Jarosław2468.31 471.-Przodownik
5.Głąb & Tetkowski2309.24 452- Przodownik
6.Nowaczyk Tadeusz2284.30 463- Przodownik
7.Michcik Andrzej2231.07 444- Przodownik
8.Wotzka Jolanta2212.08 445- Przodownik
9.Kwolek Józef2211.39 436- Przodownik
10.Barkowski Tadeusz2206.08 427- Przodownik
11.Kuciński & Tutlewski2106.66 408- Przodownik
12.Wakerman Stanisław2071.92 419- Przodownik
13.Makowski Robert2048.37 3510- Przodownik

Powrót



KATEGORIA ROCZNE 2016



Lp.Nazwisko i imiękonkursy coefTytuł
1.Struzik St. & J.20121.73Mistrz
2.Wotzka Jarosław20190.09I.Vice.Mistrz
3.Wotzka Jolanta20207.65II.Vice.Mistrz
4.Głąb & Tetkowski20380.721.Przodownik
5.Kwolek Józef20469.352.Przodownik
6.Drewa Mirosław20635.293.Przodownik
7.Kierzkowski Krzysz.20868.144.Przodownik
8.Barkowski Tadeusz20906.735.Przodownik
9.Szewczun Kazimierz20951.676.Przodownik
10.Makowski Robert201192.517.Przodownik
11.Wakerman Stanisław201229.048.Przodownik
12.Ciesielski Kamil201258.509.Przodownik
13.Kościesza Dariusz201260.2110.Przodownik

Powrót



WSPÓŁZAWODNICTWO GOŁĘBI DOROSŁYCH I MŁODYCH 2016



LpNazwisko i ImiękonkcoefTytuł
1Wotzka Jarosław671557.13Mistrz
2Wotzka Jolanta662658.56I. Vice Mistrz
3Głąb & Tetkoewski663091.83II.Vice Mistrz
4Struzik Stanisław & Jacek651588.211 Przodowni
5Michcik Andrzej634642.682 Przodownik
6Barkowski Tadeusz604091.933 Przodownik
7Szklarczyk Marian604207.554 Przodownik

Powrót



LOTY MŁODEWSPÓŁZAWODNICTWO TRADYCYJNE PUNKTOWE z CAŁOŚCI - PIERWSZA 5-tka 2016r



LpNazwisko i ImięPunktyTytuł
1Struzik Stanisław & Jacek738.81Mistrz
2Wotzka Jolanta737.27I. Vice Mistrz
3Głąb & Tetkowski735.52II. Vice Mistrz
4Wotzka Jarosław732.591 Przodownik
5Murawiec Mirosław715.342 Przodownik
6Roczyński Jerzy712.033 Przodownik
7Barkowski Tadeusz711.434 Przodownik
8Szklarczyk Marian.702.835 Przodownik
9Michcik Andrzej699.816 Przodownik
10Kuciński & Tutlewski697.107 Przodownik
11Szymczak Ryszard693.778 Przodownik
12Kościesza Dariusz693.769 Przodownik
13Sojka Henryk687.0610 Przodownik

Powrót



GENERALNE MISTRZOSTWO POLSKI GOŁĘBI MŁODYCH Z 15–stki 8 GOŁĘBI PUNKTUJE



LpNazwisko i ImięKonkPunktyTytuł
1Murawiec Mirosław26914.87Mistrz
2Kierzkowski Krzysztof23894.95I. Vice Mistrz
3Piaskowska Patrycja21751.17II. Vice Mistrz
4Kuciński & Tutlewski17610.211 Przodownik
5Bulkowski Adam17600.722 Przodownik
6Owczarek Marek15527.963 Przodownik
7Śmigielski Jerzy11388.854 Przodownik
8Zalewski Jarosław10337.945 Przodownik
9Samulski Krystian9327.946 Przodownik
10Kwolek Józef9327.687 Przodownik

Powrót



WSPÓŁZAWODNICTWO NAJLEPSZYCH GOŁĘBI 5X5



LpNazwisko i ImięKonkCoefTytuł
1Wotzka Jarosław221034.84Mistrz
2Wotzka Jolanta211100.64I. Vice Mistrz
3Głąb & Tetkowski211568.19II. Vice Mistrz
4Murawiec Mirosław212005.051 Przodownik
5Struzik Stanisław & Jacek201305.832 Przodownik
6Roczyński Jerz201655.083 Przodownik
7Michcik Andrzej181684.514 Przodownik
8Kierzkowski Krzysztof17867.825 Przodownik
9Kościesza Dariusz171467.646 Przodownik
10Bulkowski Adam171704.087 Przodownik
11Kuciński & Tutlewski161605.528 Przodownik
12Barkowski Tadeusz151311.309 Przodownik
13Szklarczyk Marian151485.7610 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK W LOTACH GOŁEBI MŁODYCH


LpNazwisko i ImięNr obrączkiKonkCoef
1Wotzka JarosławPL-065-16-20015 242.63
2Wotzka JarosławPL-065-16-20435 332.76
3Wotzka JolantaPL-065-16-20705 387.15
4Murawiec MirosławPL-065-16-40135 389.34
5Michcik AndrzejPL-065-16-57355 506.94
6Nieżurawski JerzyPL-057-16-38335 519.76
7Głąb & TetkowskiPL-065-16-60425 544.87
8Wotzka JarosławPL-065-16-20164 31.68
9Wotzka JolantaPL-065-16-24364 107.39
10Wotzka JarosławPL-065-16-20084 161.20
11Struzik Stanisław & JacekPL-065-16-68664 169.78
12Struzik Stanisław & JacekPL-065-16-69044 174.75
13Struzik Stanisław & JacekPL-065-16-68744 176.58


Powrót



NAJLEPSZE GOŁĘBIE MŁODE Z POSZCZEGÓLNYCH LOTÓW



I Lot z miejscowości –Człuchów 20.08.2016kmCoef
1Michcik AndrzejPL-065-16-5749126.0600.34
2Michcik AndrzejPL-065-16-5750126.0600.68
3Murawiec MirosławPL-065-16-4046146.7501.03

II Lot z miejscowości - Złotów 28.08. 2016rkmCoef
1Kierzkowski KrzysztofPL-065-16-1052146.4300.39
2Kierzkowski KrzysztofPL-065-16- 1061145.4300.77
3Kierzkowski KrzysztofPL-0100-16-8870146.4300.77

III Lot z miejscowości -Wałcz 11.09.2016rkmCoef
1Głąb & TetkowskiPL-065-16-6003189.9700.44
2Struzik Stanisław & JacekPL-065-16-6899191.5300.87
3Sojka HenrykPL-065-16- 878187.1901.31

IV Lot z miejscowości - Dobiegniew 18.09.2016kmCoef
1Głąb & TetkowskiPL-065-16-6066247.7900.51
2Szymczak RyszardPL-065-16-5235247.5101.02
3Kierzkowski KrzysztofPL-065-16-1054243.3801.53

V Lot z miejscowości – Baczyna 25.09.2016kmCoef
1Kuciński & TutlewskiPL-065-16-1510291.6701.07
2Struzik Stanisław & JacekPL-065-16-6904297.9702.13
3Struzik Stanisław & JacekPL-065-16-6883297.9703.20

Shoutbox
20/05/2019 06:40
Lot 4 gotowy

13/05/2019 10:04
Lot 3 gotowy

08/05/2019 09:20
Lot 2 gotowy

22/08/2018 12:29
Lot 1 gołębi młodych umieszczony na stronie. Zachęcam do przeglądania wyników w programie.

24/07/2018 07:56
Lot 13 gotowy