PZHGP Oddział Malbork - [A] 2015 - Wyniki
PZHGP Oddział Malbork
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś nowe hasło

[A] 2015 - Wyniki
Oddział Malbork - sezon lotowy 2014

Polski Zwi±zek Hodowców Gołębi Pocztowych

Oddział Malbork

Sezon lotowy 2015

MISTRZOSTWA TRADYCYJNE z całości



LP Nazwisko i Imię Punkty Pozycja
1Struzik S & J2908.84Mistrz
2Jolanta i Jarosław2892.17I. Vice Mistrz
3Nowaczyk Tadeusz2878.25II. Vice Mistrz
4Głąb - Tetkowski2875.821 Przodownik
5Sojka Henryk2859.982 Przodownik
6Kwolek Józef2856.633 Przodownik
7Szewczun Kazimierz2843.274 Przodownik
8Szklarczyk Marian2838.825 Przodownik
9Michcik Andrzej2794.356 Przodownik
10Skoczynski Bogdan2792.997 Przodownik
11Szymczak Ryszard2783.558 Przodownik
12Skierka Józef2764.909 Przodownik
13Kucinski - Tutlewski2748.8110 Przodownik

Powrót



MISTRZOSTWA TRADYCYJNE z 50-tki



LP Nazwisko i Imię Punkty Pozycja
1Struzik S & J2887.63Mistrz
2Wotzka J & J2883.07I Vice Mistrz
3Głąb - Tetkowski2868.24II Vice Mistrz
4Nowaczyk Tadeusz2863.811 Przodownik
5Kwolek Józef2845.812 Przodownik
6Szewczun Kazimierz2827.093 Przodownik
7Szklarczyk Marian2822.314 Przodownik
8Sojka Henryk2811.365 Przodownik
9Michcik Andrzej2764.146 Przodownik
10Szymczak Ryszard2728.627 Przodownik
11Skierka Józef2726.568 Przodownik
12Kierzkowski Krzysztof2712.969 Przodownik
13Makowski Robert2695.2910 Przodownik


Powrót



NAJLEPSZE GOŁĘBIE Z POSZCZEGÓLNYCH LOTÓW
ODDZIAŁ MALBORK



1 Lot z miejscowości Bytów - 25.04.2015 km Coef
1 Murawiec Mirosław Pl-055-13-9011 120.700 0.20
2 Murawiec Mirosław Pl-055-14-5968 120700 0.40
3 Struzik S & J Pl-065-14-201 103.180 0.60

2 Lot z miejscowości Sławno - 03.05.2015r km Coef
1 Kwolek Józef PL-065-14-4104 166.820 0.21
2 Wotzka J & J PL-074-14-7234 181.650 0.41
3 Wotzka J & J PL-074-12-940 181.650 0.62

3 Lot z miejscowości Kołobrzeg - 09.05.2015r km Coef
1 Szklarczyk Marian PL-065-13-5784 218.340 0.21
2 Struzik S & J PL-065-13-5799 220.210 0.42
3 Struzik S & J PL-065-13-5800 220.210 0.63

4 Lot z miejscowości Kołbaskowo - 16.05.2015 km Coef
1 Wotzka J & J PL-074-14-7227 326.450 0.22
2 Szkutnik Marek PL-065-13-3234 318.580 0.45
3 Wotzka J & J PL-074-14-7254 0.67

5 Lot z miejscowości Kołbaskowo - 24.05.15r km Coef
1 Wotzka J & J Pl-074-14-7231 326.450 0.23
2 Wotzka J & J Pl-7074-14-7254 326.450 0.45
3 Wotzka J & J Pl-074-14-7260 326.450 0.45

6 Lot z miejscowości Burg - 31.05.2015r km Coef
1 Styczeń Wojciech PL-065-12-3957 522.260 0.25
2 Smigielski Jerzy PL-055-13-6649 547.360 0.51
3 Murawiec Mirosław PL-055-14-5967 545.540 0.76
4 Makowski Robert PL-055-10-2047 547.510 1.01
5 Wakerman Stanisław PL-0472-14-125 519.410 1.26

7 Lot z miejscowości Burg - 07.06.2015r km Coef
1 Wotzka J & J PL-074-14-7281 535.230 0.32
2 Szewczun Kazimierz PL-065-13-982 533.580 0.65
3 Kaczmaryk AR.MA.AD. PL-0241-14-12105 530.800 0.97
4 Skoczyński Bogdan PL-0324-13-1512 520.280 1.30
5 Szewczun Kazimierz PL-065-11-10221 533.580 1.62

8 Lot z miejscowości Kołbaskowo - 14.06.2015r km Coef
1 Barkowski Tadeusz PL-065-14-974 306.040 0.34
2 Wotzka J & J PL-074-13-7540 326.450 0.67
3 Struzik St. J. PL-065-12-3036 309.110 1.01

9 Lot z miejscowości Burg - 21.06.2015r km Coef
1 Smoliński Jan PL-065-10-2739 529.860 0.45
2 Skoczyński Bogdan PL-065-13-2518 520.280 0.89
3 Szewczun Kazimierz PL-065-13-308 533.580 1.34
4 Szewczun Kazimierz PL-065-13-313 533.580 1.34
5 Skucha Ryszard PL-065-13-3557 523.170 2.23

10 Lot z miejscowości Bremsche I - 28.06.2015 km Coef
1 Kosieradzki Dariusz PL-065-13-1039 783.970 0.65
2 Kaczmaryk AR.MA.AD. PL-0241-12-8651 770.620 1.30
3 Głąb - Tetkowski PL-065-12-2210 755.070 1.95
4 Kwolek Józef PL-065-12-107 757.400 2.59
5 Kwolek Józef PL-065-10-2011 757.400 3.24

11 Lot z miejscowości Kołbaskowo - 05.07.2015r km Coef
1 Michcik Andrzej PL-065-13-5442 313.030 0.42
2 Struzik S & J PL-065-14-32 309.110 0.85
3 Struzik S & J Pl-065-10-450 309.110 1.27

12 Lot z miejscowości Bremsche - 12.07.2015 km Coef
1 Sojka Henryk Pl-065-12-61 753.780 0.82
2 Woltzka J & J Pl-074-14-7224 773.380 1.63
3 Gołębiewski Grzegorz Pl-065-12-285 756.750 2.45
4 Sojka Henryk Pl-065-11-4024 753.780 3.27
5 Wodzka J & J Pl-074-14-7236 773.380 4.08

13 Lot z miejscowości Burg - 19.07.2015 km Coef
1 Sojka Henryk PL-065-11-4024 517.410 0.54
2 Wodzka J & J PL-065-13-4075 535.230 1.08
3 Smoliński Jan PL-065-14-4861 529.860 1.62
4 Kwolek Józef PL-065-13-2350 519.730 2.17
5 Skoczyński Bogdan PL-065-12-2719 520.280 2.71

Powrót



KATEGORIA A



LP Nazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1Struzik S & J20260.224693.150Mistrz
2Wotzka J & J20308.215496.680I. Vice Mistrz
3Głąb - Tetkowski20673.204931.850II. Vice Mistrz
4Nowaczyk Tadeusz20945.965361.9901 Przodownik
5Szklarczyk Marian201136.985142.9402 Przodownik
6Kwolek Józef201209.065099.8703 Przodownik
7Szewczun Kamiński201210.264982.1704 Przodownik
8Barkowski Tadeusz201451.404708.5905 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZYLOTNIK KATEGORII A



LP Nazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1Wotzka J & JPl-074-14-7227517.23
2Struzik St i JPl 065-13-5225552.10
3Struzik S & JPl 065-13-5205556.08
4Struzik S & JPl 065-14-11572.26
5Struzik S & JPl-065-14-238579.78
6Wotzka J & JPL-074-14-7254585.74
7Wotzka J & JPL-074-14-7231596.56
8Wotzka J & JPl-074-14-72405108.68
9Głąb - TetkowskiPl-065-13-44565109.60
10Głąb - TetkowskiPL-065-13-44595119.76
11Nowaczyk TadeuszPl-055-13-65235145.41
12Kwolek JózefPL-11-1386075184.68
13Szklarczyk MarianPL-069-12-36525186.32

Powrót



KATEGORIA B



LP Nazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1Głąb - Tetkowski16203.886625.840Mistrz
2Struzik S & J16275.236217.160I. Vice Mistrz
3Wotzka J & J16290.906893.440II. Vice Mistrz
4Nowaczyk Tadeusz16319.71684.7301 Przodownik
5Szewczun Kazimierz16518.647493.5802 Przodownik
6Kwolek Józef16544.546432.5203 Przodownik
7BarkowskiTadeusz161565.456376.5804 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZYLOTNIK KATEGORII B



LP Nazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1Głąb - TetkowskiPL-065-11-8833428.24
2Głąb - TetkowskiPL-065-14-421435.77
3Struzik St i J PL-065-12-3033436.10
4Nowaczyk TadeuszPL-055-12-15673439.62
5Wotzka J & JPL-074-13-302444.05
6Wotzka J & JPL-074-14-7290444.36
7Głąb - TetkowskiPl 065-13-4443458.88
8Struzik S & JPL-065-13-5799473.81
9Wotzka J & JPL-074-13-310475.51
10Nowaczyk TadeuszPL.055-13-6534477.26
11Głąb - TekowskiPL-065-13-4468480.99
12Struzik S & JPL-065-13-5288482.64
13Struzik S & JPL-065-10-4504 82.68

Powrót



KATEGORIA C



LP Nazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1Struzik St. & J 9141.805861.940Mistrz
2Wotzka Jolanta & Jan9143.545055.220I. Vice Mistrz
3Skoczyński Bogdan9222.465645.880II. Vice Mistrz
4Gołębiewski Grzegorz9303.925858.5901 Przodownik
5Szewczun Kazimierz9303.985278.6002 Przodownik
6Nowaczyk Tadeusz9316.765391.9903 Przodownik
7Głąb - Tetkowski9363.535619.1804 Przodownik
8Szklarczyk Marian9327.155125.900 5 Przodownik
9Barkowski Tadeusz9712.595127.5206 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII C



LP Nazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1Wotzka J & JPL-074-13-325331.25
2Struzik S & JPL-065-12-3100333.58
3Skoczyński BogdanPL-065-13-25563 42.86
4Struzik S & JPL-065-12-31253 45.74
5Wotzka J & JPL-074-13-4075356.07
6Wotzka J & JPL-074-14-72813    56.22
7Nowaczyk TadeuszPL-055-10-19643 58.27
8Struzik S & JPL-065-13-53033 62.48
9Szewczun KazimierzPL-065-12-40933 62.49
10Głąb - TetkowskiDV-0386-11-2683   70.39
11Gołębiewski GrzegorzPL-065-12-285372.90
12Szklarczyk MarianPL-065-12-3678378.24
13Skoczyński BogdanPL-065-12-9003   82.46

Powrót



KATEGORIA M



LP Nazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1Gołębiewski Grzegorz6213.784540.500Mistrz
2Struzik S & J6219.084553.48I. Vice Mistrz
3Wotzka Jolanta &Jarosław6232.984640.280II. Vice Mistrz
4Kwolek Józef6359.254544.4001 Przodownik
5Nowaczyk Tadeusz6460.624682.0402 Przodownik
6Barkowski Tadeusz6767.994515.9003 Przodownik
7Głąb - Tetkowski6778.824530.4204 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZYLOTNIK KATEGORII M



LP Nazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1Wotzka J & JPL-074-14-7224237.95
2Gołębiewski GrzegorzPL-065-12-285244.60
3Gołębiewski GrzegorzPL-065-10-2764264.11
4Wotzka Jolana & JarosławPL-074-14-7276283.85
5Kwolek JózefPL-065-13-23722    92.61
6Nowaczyk TadeuszPL-055-10-1902292.37
7Sojka HenrykPL-065-10-27692105.07
8Wotzka J & JPL-074-14-72362111.08
9Kwolek JózefPL-065-12-13592115.48
10Kwolek JózefPL-065-11-42602151.16
11Głąg - TetkowskiPL-065-12- 22102155.42
12Barkowski TadeuszPL-065-12-25872178.83
13Nowaczyk TadeuszPL-055-13-65072183.28

Powrót



KATEGORIA D



LP Nazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1Struzik S & J45677.2516772.250Mistrz
2Wotzka J & J45742.6517445.340I. Vice Mistrz
3Głąb Tetkowski451240.6117176.870II. Vice Mistrz
4Nowaczyk Tadeusz451582.4317594.7101 Przodownik
5Szewczun Kazimierz452032.8817754.3502 Przodownik
6Barkowski Tadeusz453729.4416212.6903 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZYLOTNIK GOŁĘBI DOROSŁYCH



LP Nazwisko i Imię Nr obrączki konk coef km
1Struzik St.I J.PL-065-12-3074131179.3905313.000
2Struzik St. i J.PL-065-12-312512472.0504791.990
3Struzik St. i J.PL-065-10-45012 507.4704791.990
4Szewczun KazimierzPL-065-12-409312 824.5005398.430
5Gołębiewski GrzegorzPL-065-12-28512876.0205022.670
6Głąb - TetkowskiPl-065-11-8833121059.6004998.340
7Struzik St. i J Pl 065-12-310611 520.3704688.810
8Struzik St. & J Pl 065-13-520511 605.5704270.980
9Szklarczyk MarianPl-065-12-367811689.5004451.350
10Struzik St. i JPL-065-08-781011709.8904036.410
11Struzik St. i J.PL-065-13-530311 824.7104482.880
12Michcik AndrzejPL-065-13-541711855.0504079.540
13Kwolek JózefPL-065-11-430211895.3604709.390

Powrót



NAJLEPSZYLOTNIK ROCZNIAK 2015



LP Nazwisko i Imię Nr obrączki konk coef km
1Wotzka J & JPL-074-14-72819335.4703134.870
2Głąb - TetkowskiPL-065-14-4219504.2603267.460
3Wotzka J & JPL-074-14-72019751.3203134.870
4Skierka JózefPl 065-14-34679972.9003387.990
5Struzik Sti J.Pl 065-14-2048327.0502450.710
6Wotzka J & JPl- 074-14-72408471.1103247.090
7Wotzka J & JPL-074-14-72378 532.9903247.090
8Wotzka J & JPL-074-14-72368570.0803569.440
9Wotzka J & JPL-074-14-72168575.6503038.310
10Wotzka J & JPL-074-14-72588687.8503485.240
11Kołodziej JanPL-065-14-55048781.7302506.120
12Wotzka J & JPL-074-14-72468908.7203540.070
13Wotzka J & JPL-074-14-72907110.3602473.710

Powrót



GENERALNE MISTRZOSTWO POLSKI 2014



LP Nazwisko i Imię Punkty Konkursy
1.Głąb Tetkowski2402.8040
2.Kwolek Józef2385.0040
3.Szewczun Kazimierz2383.7440
4.Struzik S & J2370.5940
5. Sojka Henryk2349.1939
6.Makowski Robert2335.9939
7.Nowaczyk Tadeusz2312.5439
8.Wotzka J & J2275.1237
9.Kierzkowski Krzysztof2220.9438
10.Szklarczyk Marian2213.7238
11.Szymczak Ryszard2134.4237
12.Michcik Andrzej2092.0537
13.Barkowski Tadeusz2024.4435

Powrót



KATEGORIA ROCZNE 2015



Lp.Nazwisko i imiękonkursycoefTytuł
1.Wotzka J & J20186.31Mistrz
2.Struzik S & J20331.49I.Vice.Mistrz
3.Sojka Henryk20774.92II.Vice.Mistrz
4.Głąb - Tetkowski20820.601 Przodownik
5.Skierka Józef201298.192 Przodownik
6.Drewa Mirosław201315.173 Przodownik
7.Michcik Andrzej201602.564 Przodownik
8.Nowaczyk Tadeusz201745.445 Przodownik
9.Kaczmaryk Ar.Ma.Ad.201880.166 Przodownik
10.Barkowski Tadeusz202023.817 Przodownik
11.Kołodziej Jan191168.608 Przodownik
12.Szewczun Kazimierz191279.639 Przodownik
13.Makowski Robert191435.2710 Przodownik

Powrót



WSPÓŁZAWODNICTWO GOŁĘBI DOROSŁYCH I MŁODYCH



LP Nazwisko i Imię konk coef Tytuł
1Głąb - Tetkowski672760.58Mistrz
2Wotzka J & J662356.64I. Vice Mistrz
3Struzik St. & J652222.55II.Vice Mistrz
4Szewczun Kazimierz652959.831 Przodownik

Powrót



LOTY MŁODEWSPÓŁZAWODNICTWO TRADYCYJNE PUNKTOWE z 40-tki



LP Nazwisko i Imię Punkty Tytuł
1Szewczun Kazimierz709.52Mistrz
2Wotzka J & J704.55I. Vice Mistrz
3Głąb - Tetkowski702.78II. Vice Mistrz
4Kwolek Józef700.16 1 Przodownik
5Szkutnik Marek688.322 Przodownik
6Uzdowski Adam686.753 Przodownik
7Jurkiewicz Tomasz683.124 Przodownik
8Struzik S & J681.235 Przodownik
9Kuciński - Tutlewski680.576 Przodownik
10Skierka Józef680.177 Przodownik
11Barkowski Tadeusz679.808 Przodownik
12Wakerman Stanisław672.589 Przodownik
13Murawiec Mirosław668.2510 Przodownik

Powrót



LOTY GOŁĘBI MŁODYCH - WSPÓŁZAWODNICTWO TRADYCYJNE PUNKTOWE Z CAŁOŚCI 2014



LP Nazwisko i Imię Punkty Tytuł
1Szewczun Kazimierz713.40Mistrz
2Wotzka J & J712.34I. Vice Mistrz
3Kuciński &Tutlewski708.47II. Vice Mistrz
4Głąb _Tetkowski707.691 Przodownik
5Kwolek Józef705.142 Przodownik
6Skierka Józef698.863 Przodownik
7Struzik S & J695.334 Przodownik
8Szkutnik Marek690.925 Przodownik
9Uzdowski Adam687.746 Przodownik
10Sojka Henryk687.507 Przodownik
11Borkowski Tadeusz684.648 Przodownik
12Kosieradzki Dariusz683.549 Przodownik
13Jurkiewicz Tomasz683.1210 Przodownik

Powrót



WSPÓŁZAWODNICTWO NAJLEPSZYCH GOŁĘBI 5X5



LP Nazwisko i Imię konk coef Tytuł
1Głąb - Tetkowski221515.97Mistrz
2Uzdowski Adam211538.94I. Vice Mistrz
3Skierka Józef211582.45II. Vice Mistrz
4Wotzka J & J21 1613.991 Przodownik
5Szewczun Kazimierz20926.952 Przodownik
6Struzik S & J201545.303 Przodownik
7Szkutnik Marek201559.394 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK W LOTACH GOŁEBI MŁODYCH


LP Nazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1Wotzka J & JaPL-065-15-60305265.360
2Jurkiewicz TomaszPL-065-15-55635297.200
3Sojka HenrykPL-065-15-44765345.130
4Głąb - TetkowskiPL-065-15-2995373.120
5Głąb - TetkowskiPL-065-15-3165377.020
6Szkutnik JózefPL-057-15-1705 477.440
7Uzdowski AdamPL-065-1511215569.170
8Skierka JózefPL-065-15-4565569.360
9Struzik S & JPL-065-15-20345586.960


Powrót



NAJLEPSZE GOŁĘBIE MŁODE Z POSZCZEGÓLNYCH LOTÓW



1 Lot z miejscowości Człuchów - 16.08.2015 km Coef
1 Struzik S & J Pl-065-15-2075 121.680 0.30
2 Struzik S & J Pl-065-15-2104 121.680 0.61
3 Struzik S & J Pl-065-15-2056 121.680 0.91

2 Lot z miejscowości Jastrowie - 23.08.215r km Coef
1 Kuciński - Tutlewski Pl-065-15-4511 160.530 0.34
2 Kuciński - Tutlewski Pl-065-15-5326 160.530 0.68
3 Kwolek Józef Pl-065-15-5326 163.920 1.02

3 Lot z miejscowości Wałcz I - 30.08.2015 km Coef
1 Wotzka J & J Pl-065-15-6086 204.480 0.35
2 Skoczyński Bogdan Pl-065-15-4728 189.470 0.70
3 Głąb - Tetkowski Pl-065-15-308 189.970 1.05

4 Lot z miejscowości Wałcz II - 06.09.2015 km Coef
1 Szewczun Kazimierz Pl-065-15-5992 202.820 0.39
2 Szewczun Kazimierz Pl-065-15-5914 202.820 0.78
3 Wotzka J & J Pl-065-15-6003 204.480 1.17

5 Lot z miejscowości Gorzów Wielk. - 13.09.2015 km Coef
1 Struzik S & J Pl-065-15-2003 397.970 0.46
2 Struzik S & J Pl-065-15-2034 398.970 0.46
3 Struzik S & J Pl-065-15-2007 397.970 1.38

Powrót



Shoutbox
17/07/2019 06:51
Lot 12 na stronie

10/07/2019 07:10
Lot 11 gotowy

04/07/2019 10:25
Mleczewo wklepane, lot 10 na stronie

26/06/2019 16:59
Dzierzgoń wklepany, wyniki lotu 9 na stronie

19/06/2019 16:46
Lot 8 na stronie