PZHGP Oddział Malbork - [A] 2014 - Wyniki
PZHGP Oddział Malbork
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś nowe hasło

[A] 2014 - Wyniki
Oddział Malbork - sezon lotowy 2014

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

Oddział Malbork

Sezon lotowy 2014

MISTRZOSTWA TRADYCYJNE zcałości



LP Nazwisko i Imię Punkty Pozycja
1 Struzik Stanisław i Jacek 3190.13 Mistrz
2 Kwolek Józef 3180.49 I. Vice Mistrz
3 Szewczun Kazimierz 3110.98 II. Vice Mistrz
4 Głąb &Tetkowski 3106.31 1 Przodownik
5 Szklarczyk Marian 3096.18 2 Przodownik
6 Nowaczyk Karol 3083.30 3 Przodownik
7 Kierzkowski Krzysztof 3073.55 4 Przodownik
8 Barkowski Tadeusz 3012.29 5 Przodownik
9 Skucha Ryszardz 2951.04 6 Przodownik
10 Owczarek Marek 2942.82 7 Przodownik
11 Kuciñski - Tutlewski 2941.47 8 Przodownik
12 Skierka Józef 2785.18 9 Przodownik
13 Murawiec Mirosław 2744.98 10 Przodownik


Powrót



MISTRZOSTWA TRADYCYJNE z50-tki



LP Nazwisko i Imię Punkty Pozycja
1 Kwolek Józef 3171.76 Mistrz
2 Struzik St. & J. 3165.48 I Vice Mistrz
3 Szewczun Kazimierz 3101.02 II Vice Mistrz
4 Szklarczyk Marian 3090.22 1 Przodownik
5 Głąb & Tetkowski 3074.51 2 Przodownik
6 Kierzkowski Krzysztof 3066.49 3 Przodownik
7 Barkowski Tadeusz 2997.36 4 Przodownik
8 Nowaczyk Karol 2952.94 5 Przodownik
9 Skucha Ryszard 2885.64 6 Przodownik
10 Owczarek Marek 2858.50 7 Przodownik
11 Skierka Józef 2782.69 8 Przodownik
12 Murawiec Mirosław 2735.91 9 Przodownik
13 Bulkowski Adam 2549.83 10 Przodownik


Powrót



NAJLEPSZE GOŁĘBIE ZPOSZCZEGÓLNYCH LOTÓW
ODDZIAŁ MALBORK



1 Lot z miejscowościBytów - 27.04.2014 km Coef
1 Sojka Henryk Pl-065-13-2601 104.750 0.23
2 Sojka Henryk Pl-065-12-54 104.750 0.46
3 Kierzkowski Krzysztof Pl-065-13-3321 108.270 0.68

2 Lot z miejscowości Sławno -04.05.2014 km Coef
1 Głąb-Tetkowski PL-065-12-2212 159.100 0.22
2 Głąb-Tetkowski PL-11-138898 159.100 0.45
3 Drewa Mirosław PL-065-13-4794 160.780 0.76

3 Lot z miejscowości– Kołobrzeg - 11.05.2014 km Coef
1 Stępień Bogdan PL-065-12-13271 240.080 0.25
2 Nowaczyk Karol PL-055-13-6543 241.810 0,49
3 Nowaczyk Karol PL-055-13-6515 241.810 0,74

4 Lot z miejscowościŚwinoujście - 18.05.2014 km Coef
1 Struzik St, & J PL-065-13-5338 312.970 0,25
2 Struzik St, & J PL-065-13-5330 312.9700 0.50
3 Murawiec Mirosław PL-055-11-9729 332.530 0.76

5 Lot z miejscowościŚwinoujście - 25.05.2014 km Coef
1 Kwolek Józef Pl-065-13-2362 317.200 0.29
2 Kwolek Józef Pl-11-138607 317.200 0.58
3 Kwolek Józef Pl-065-13-2372 317.200 0.86

6 Lot z miejscowości Lubeck I- 01.06.2014 km Coef
1 Kołodziej Jan PL-0288-12-13073 549.590 0,33
2 Struzik St, & J PL-065-12-3125 540.760 0.67
2 Struzik St, & J PL- 065-13-5294 540.760 1.00
4 Kosieradzki Dariusz PL-065-13-1035 573.040 1.33
5 Kuciński-Tutlewski PL-0123-13-11558 541.980 1.66

7 Lot z miejscowości Lubeck II- 08.06.2014r km Coef
1 Drewa Mirosław PL-065-13-4788 542.080 0.40
2 Szklarczyk Marian PL-065-12-3678 538.530 0.79
3 Struzik St, & J PL-065-08-7810 540.760 1.19
4 Bulkowski Adam Pl-065-11-373 563.580 1.58
5 Kwolek Józef Pl-065-12-127 545.720 1.98

8 Lot z miejscowościŚwinoujście III - 15.06.2014 km Coef
1 Struzik St. & J PL-065-13-5299 312.970 0.36
2 Struzik St. & J PL-065-13-5286 312.970 0.72
3 Głąb-Tetkowski PL-065-11-8833 312.990 1.08

9 Lot z miejscowości BremscheI - 22.06.2014 km Coef
1 Sojka Henryk PL-065-12-44 753.780 0.61
2 Gołębiewski Grzegorz PL-065-11-4624 756.750 1.22
3 Jankowski Mirosław PL-065- 11-4588 756.580 1.84
4 Głąb-Tetkowski PL-065-12-207 755.070 2.45
5 Kwolek Józef PL-075-10-647 757.400 3.06

10 Lot z miejscowościŚwinoujście IV - 28.06.2014 km Coef
1 Struzik St. & J PL-065-13-5285 312.970 0.39
2 Struzik St. & J PL-065-12-3106 312.970 0.78
3 Struzik St. & J PL-065-13-5338 312.970 1.17

11 Lot z miejscowości BremcheII - 06.07.2014 km Coef
1 Struzik St. & J Pl-065-12-3005 755.580 0.76
2 Barkowski Tadeusz PL-065-12-2544 752.650 1.52
3 Szklarczyk Marian PL-065-11-8092 752.540 2.27
4 Szewczun Kazimierz Pl-065-12-4093 771.770 3.03
5 Kwolek Józef Pl-065-12-128 757.400 3.79

12 Lot z miejscowości LubeckIII - 13.07.2014 km Coef
1 Struzik St. & J Pl-065-13-5325 540.760 0.60
2 Struzik St. & J Pl-065-13-5267 540.760 1.20
3 Struzik St. & J Pl-065-13-5338 540.760 1.81
4 Zalewski Mirosław Pl-055-13-8823 558.2500 2.41
5 Szklarczyk Marian Pl-0239-12-752 538.530 3.01

13 Lot z miejscowości BremscheIII - 13.07.2014 km Coef
1 Głąb - Tetkowski PL-065-11-8833 755.070 0.97
2 Kwolek Józef PL-065-12-143 757.400 1.94
3 Kierzkowski Krzysztof PL-065-08-7309 754.410 2.91
4 Kwolek Józef Pl-11-138607 757.400 3.88
5 Szklarczyk Marian Pl-0239-12-752 752.540 4.84

14 Lot z miejscowości LubeckIV - 27.07.2014 km Coef
1 Kierzkowski Krzysztof Pl-065-08-7309 542.910 1.13
2 Skucha Ryszard PPl-065-11-5613 549.790 2.25
3 Kwolek Józef Pl-065-12-1359 545.720 3.38
4 Głąb-Tetkowski Pl-065-11-8833 540.980 4.50
5 Szewczun Kazimierz Pl-065-11-6041 560.130 4.84

Powrót



KATEGORIAA



LP Nazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1 Struzik St. & J. 20 501.47 5306.330 Mistrz
2 Sojka Henryk 20 699.79 4745.340 I. Vice Mistrz
3 Kwolek Józef 20 858.22 4941.880 II.Vice Mistrz
4 Gołębiewski Grzegorz 20 1003.83 5330.680 1 Przodownik
5 Głąb-Tetkowski 20 1091.11 4746.620 2 Przodownik
6 Szklarczyk Marian 20 1235.60 5202.210 3 Przodownik
7 Barkowski Tadeusz 20 1509.95 4636.770 4 Przodownik
8 Nowaczyk Karol 20 1689.78 5554.12 5 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZYLOTNIK KATEGORII A



LP Nazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1 Struzik St. & J Pl -065-13-5216 5 72.44
2 Gołębiewski Grzegorz Pl -065-12-287 5 79.12
3 Struzik St.& J. Pl -065-13-5286 5 128.48
4 Struzik St, & J. Pl -065-11-9211 5 132.49
5 Sojka Henryk Pl -065-11-4024 5 133.45
6 Gołębiewski Grzegorz Pl -065-11-4624 5 141.62
7 Struzik St. & J Pl -065-13-5298 5 161.06
8 Sojka Henryk Pl-065-12-54 5 174.96
9 Kwolek Józef Pl-065-11-4328 5 187.88
10 Sojka Henryk Pl-065-13-2668 5 195.19
11 Sojka Henryk Pl-065-12-47 5 196.19
12 Kwolek Józef Pl-065-12-128 5 207.18
13 Kwolek Józef Pl-11-139075 5 218.70

Powrót



KATEGORIAB



LP Nazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1 Struzik St i J 16 234.82 6146.470 Mistrz
2 Gołębiewski Grzegorz 16 249.67 6213.350 I. Vice Mistrz
3 Kwolek Józef 16 277.35 6903.360 II. Vice Mistrz
4 Szewczun Kazimierz 16 880.34 7591.200 1 Przodownik
5 Nowaczyk Karol 16 1257.20 7422.40 2 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZYLOTNIK KATEGORII B



LP Nazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1 Kwolek Józef Pl-11-138607 4 17.79
2 Struzik St. & J Pl -065-13-5338 4 18.05
3 Gołębiewski Grzegorz Pl -065-12-285 4 34.86
4 Gołębiewski Grzegorz Pl-065-12-287 4 54.03
5 Struzik St, & J. Pl-065-12-3114 4 56.10
6 Gołębiewski Grzegorz Pl-065-12-276 4 63.88
7 Struzik St & J. Pl-065-12-3116 4 65.12
8 Kwolek Józef Pl-065-10-2052 4 84.55
9 Kwolek Józef Pl-065-12-143 4 84.82
10 Kwolek Józef Pl-065-12-132 4 90.19
11 Struzik St. & J Pl-055-11-1539 4 95.55
12 Gołębiewski Grzegorz Pl-065-11-4622 4 96.90
13 Szewczun Kazimierz Pl-065-12-4106 4 154.99

Powrót



KATEGORIAC



LP Nazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1 Kwolek Józef 9 98.47 5758.200 Mistrz
2 Struzik St. & J. 9 120.25 5726.120 I. Vice Mistrz
3 Szklarczyk Marian 9 171.92 5702.810 II. Vice Mistrz
4 Gołębiewski Grzegorz 9 202.35 5754.450 1 Przodownik
5 Głąb-Tetkowski 9 230.14 5939.270 2 Przodownik
6 Kierzkowski Krzysztof 9 251.07 5732.190 3 Przodownik
7 Sojka Henryk 9 304.58 5506.440 4 Przodownik
8 Nowaczyk Karol 9 581.38 5719.980 5 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZYLOTNIK KATEGORII C



LP Nazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1 Kwolek Józef PL-065-12-112 3 13.63
2 Szklarczk Marian PL-0239-12-752 3 20.74
3 Struzik St. & J. PL-065-12-3033 3 30.90
4 Głąb-Tetkowski PL-065-11-8833 3 32.41
5 Gołębiewski Grzegorz PL-065-12-285 3 34.89
6 Kwolek Józef PL-065-12-166 3 36.66
7 Struzik St. & J. PPL-11-138944 3 41.16
8 Struzik St. & J. PL-065-12-3074 3 48.19
9 Kwolek Józek PL-075-10-647 3 48.20
10 Kierzkowski Krzysztof PL-065-08-7309 3 53.13
11 Gołębiewski Grzegorz Pl-065-12-278 3 53.77
12 Głąb Tetkowski Pl-065-11-8806 3 57.76
13 Szklarczyk Marian Pl-0239-12-738 3 74.15

Powrót



KATEGORIAM



LP Nazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1 Kwolek Józef 6 52.06 4544.400 Mistrz
2 Struzik St. & J 6 104.38 4533.48 I. Vice Mistrz
3 Szewczun Kazimierz 6 154.82 4630.620 II.Vice Mistrz
4 Gołębiewski Grzegorz 6 214.39 4540.500 1 Przodownik
5 Barkowski Tadeusz 6 289.45 4515.900 2 Przodownik
6 Nowaczyk Karol 6 345.39 4682.04 3 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZYLOTNIK KATEGORII M



LP Nazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1 Szewczun Kazimierz Pl-065-12-4093 2 9.77
2 Kwolek Józef Pl-065-12-128 2 12.36
3 Kwolek Józef Pl-065-12-143 2 18.47
4 Kwolek Józef Pl-065-09-3808 2 21.23
5 Struzik St. & J Pl-065-09-2936 2 21.94
6 Struzik St. & J Pl-065-12-3031 2 40.65
7 Struzik St. & J Pl-065-12-3005 2 41.79
8 Gołębiewski Grzegorz Pl-065-10-2764 2 56.57
9 Gołębiewski Grzegorz Pl-065-09-5451 2 65.79
10 Szewczun Kazimierz Pl-065-12-4129 2 68.62
11 Barkowski Tadeusz Pl-065-09-2309 2 72.38
12 Szewczun Kazimierz Pl-065-12-4106 2 76.43
13 Nowaczyk Karol Pl-055-12-15652 2 81.27

Powrót



KATEGORIAD



LP Nazwisko i Imię Konk coef km Tytuł
1 Struzik St. & J, 45 856.54 17608.560 Mistrz
2 Kwolek Józef 45 1234.04 17603.440 I. Vice Mistrz
3 Nowaczyk Karol 45 3528.36 18696.500 II. Vice Mistrz

Powrót



NAJLEPSZYLOTNIK GOŁĘBI DOROSŁYCH



LP Nazwisko i Imię Nr obrączki konk coef km
1 Struzik St.& J Pl-11-138944 14 788.34 6163.020
2 Barkowski Tadeusz Pl-065-12-2544 13 1114.58 5820.390
3 Głąb & Tetkowski Pl-065-11-8833 12 597.60 5310.850
4 Kwolek Józef Pl-11-1388607 12 617.78 5359.920
5 Struzik St. i J Pl-055-11-1539 12 633.29 4866.680
6 Struzik St. i J Pl-065-12-5125 12 685.10 5519.080
7 Kwolek Józef Pl-065-12-143 12 773.63 5593.640
8 Struzik St. & J Pl-065-08-7810 12 1125.70 5537.080
9 Struzik St. & J Pl-065-07-7277 12 1147.93 4866.680
10 Kwolek Józef Pl-065-10-2011 12 1309.98 5365.120
11 Kwolek Józef Pl-065-12-166 11 641.49 5077.200
12 Sojka Henryk Pl -065-11-4024 11 662.18 4325.910
13 Kwolek Józef Pl-075-10-647 11 802.24 5254.400

Powrót



NAJLEPSZYLOTNIK ROCZNIAK 2013



LP Nazwisko i Imię Nr obrączki konk coef km
1 Bulkowski Adam Pl-065-13-1713 10 590.80 4676.610
2 Struzik St. & J Pl-065-13-5338 9 292.13 2814.760
3 Struzik St. & J Pl-065-13-5298 8 396.89 2814.760
4 Kwolek Józef Pl-065-13-2340 8 604.47 2547.200
5 Struzik St. & J Pl-065-13-5231 8 661.34 2729.580
6 Kosieradzki Dariusz Pl-096-13-5187 8 1019.60 4229.890
7 Struzik St. & J Pl -065-13-5275 7 333.19 2436.580
8 Struzik St. & J Pl -065-13-5286 7 362.00 1961.030
9 Struzik St. & J Pl-065-13-5273 7 395.29 2343.820
10 Struzik St. & J Pl-065-13-5296 7 477.98 2281.580
11 Kwolek Józef Pl-065-13-2316 7 485.24 2436.480
12 Nowaczyk Karol Pl-055-13-6523 7 490.55 2781.060
13 Skucha Ryszard Pl-065-13-3523 7 492.60 22555.530

Powrót



GENERALNEMISTRZOSTWO POLSKI 2014



LP Nazwisko i Imię Punkty Konkursy
1 Struzik St, & J 2449.29 40
2 Kwolek Józef 2432.93 40
3 Głąb-Tetkowski 2295.19 39
4 Szklarczyk Marian 2245.43 38
5 Sojka Henryk 2233.31 38
6 Barkowski Tadeusz 1940.70 34
7 Styczeń Wojciech 1679.76 30
8 Szymczak Ryszard 1657.62 29
9 Szewczun Kazimierz 1391.91 26
10 Michcik Andrzej 1406.34 25
11 Biela Edward 941.56 18
12 Drewa Mirosław 797.14 15
13 Mroczek Damian 615.63 12

Powrót



WSPÓŁZAWODNICTWOGOŁĘBI DOROSŁYCH I MŁODYCH



LP Nazwisko i Imię konk coef Tytuł
1 Kwolek Józef 68 2833,16 Mistrz
2 Struzik St & J. 62 1701,07 I. Vice Mistrz

Powrót



LOTY MŁODEWSPÓŁZAWODNICTWO TRADYCYJNE PUNKTOWE z 40-tki



LP Nazwisko i Imię Punkty Tytuł
1 Drewa Mirosław 723.37 Mistrz
2 Szkutnik Marek 722.36 I. Vice Mistrz
3 Wotzka Jolanta-Jarosław 721.40 II. Vice Mistrz
4 Szewczun Kazimiarz 719.64 1 Przodownik
5 Kwolek Józef 713.67 2 Przodownik
6 Kołodziej Jan 710.52 3 Przodownik
7 Głąb-Tetkowski 710.36 4 Przodownik
8 Szklarczyk Marian 709.48 5 Przodownik
9 Giers Paweł 709.08 6 Przodownik
10 Kasprzyk Zbigniew 705.30 7 Przodownik
11 Kaczmarczyk Arkadiusz 702.34 8 Przodownik
12 Michcik Andrzej 685.42 9 Przodownik
13 Struzik St. & J 678.91 10 Przodownik

Powrót



LOTY MŁODEWSPÓŁZAWODNICTWO TRADYCYJNE PUNKTOWE Z CAŁOŚCI 2014



LP Nazwisko i Imię Punkty Tytuł
1 Struzik St. & J 733.43 Mistrz
2 Szewczun Kazimiarz 731.15 I. Vice Mistrz
3 Drewa Mirosław 730.53 II. Vice Mistrz
4 Wotzka Jolanta- arosław 728.27 1 Przodownik
5 Głab-Tetkowski 726.50 2 Przodownik
6 Giers Paweł 724.05 3 Przodownik
7 Szkutnik Marek 722.39 4 Przodownik
8 Barkowski Tadeusz 721.35 5 Przodownik
9 Kwolek Józef 719.17 6 Przodownik
10 Szklarczyk Marian 718.51 7 Przodownik
11 Kołodziej Jan 716.08 8 Przodownik
12 Kasprzyk Zbigniew 705.30 9 Przodownik
13 Kaczmarczyk Arkadiusz 703.50 10 Przodownik

Powrót



WSPÓŁZAWODNICTWONAJLEPSZYCH GOŁĘBI 5X5



LP Nazwisko i Imię konk coef Tytuł
1 Wotzka Jolanta-Jarosław 24 1868.47 Mistrz
2 Giers Paweł 23 1493.94 I. Vice Mistrz
3 Kwolek Józef 23 1598.76 II. Vice Mistrz
4 Szewczun Kazimierz 22 1702.77 1 Przodownik
5 Szkutnik Marek 22 1815.43 2 Przodownik
6 Drewa Mirosław 21 1339.73 3 Przodownik
7 Kasprzyk Kazimierz 21 1627.99 4 Przodownik
8 Głąb-Tetkowski 21 1692.36 5 Przodownik
9 Kołodziej Jan 21 1864.48 6 Przodownik
10 Michcik Andrzej 19 1931.30 7 Przodownik
11 Szklarczyk Marian 18 1154.51 8 Przodownik
12 Kaczmarczyk Arkadiusz 18 1685.71 9 Przodownik
13 Barkowski Tadeusz 18 1875.82 10 Przodownik

Powrót



NAJLEPSZY LOTNIK WLOTACH GOŁEBI MŁODYCH


LP Nazwisko i Imię Nr obrączki Konk Coef
1 Drewa Mirosław Pl-065-14-1301 5 209.20
2 Wotzka Jolanta-Jarosław Pl-074-14-7228 5 233.68
3 Giers Paweł Pl-0241-14-5920 5 240.39
4 Kwolek Józef Pl-065-14-4141 5 250.26
5 Szewczun Kazimierz Pl-065-14-1761 5 323.26
6 Giers Paweł Pl-0241-14-5945 5 376.20
7 Wotzka Jolanta-Jarosław Pl-074-14-7220 5 401.44
8 Kwolek Józef PL-065-14-4142 5 405.37
9 Szkutnik Marek PL-065-14-5225 5 427.00
10 Giers Paweł PL-0241-14-5957 5 440.73
11 Kwolek Józef PL-065-14-4123 5 443.94
12 Głąb-Tetkowski PL-065-14-68 5 461.21
13 Szkutnik Marek PL-065-14-3674 5 470.16


Powrót



NAJLEPSZE GOŁĘBIE MŁODE ZPOSZCZEGÓLNYCH LOTÓW



1 Lot z miejscowości - Bytów 17.08.2014 km Coef
1 Brynda Janusz Pl-055-14-6803 122.830 0.32
2 Brynda Janusz Pl-055-14-6827 122.830 0.64
3 Uzdowski Adam Pl-065-14-3955 127.610 0.96

2 Lot z miejscowości - Sławno 24.08.2014 km Coef
1 Głąb-Tetkowski Pl-065-14-96 159.100 0.31
2 Głąb-Tetkowski DV-0781-14-564 159.100 0.61
3 Głąb-Tetkowski Pl-065-14-88 159.100 0.92

3 Lot z miejscowości - Koszalin-Bonin 31.08.2014 km Coef
1 Barkowski Tadeusz Pl-075-14-3118 182.070 0.32
2 Barkowski Tadeusz Pl-075-14-3198 182.070 0.64
3 Szklarczyk Marian Pl-075-14-3292 182.080 0.96

4 Lot z miejscowości - Kołobrzeg 07.09.2014 km Coef
1 Sojka Henryk Pl-065-14-4617 221.150 0.33
2 Sojka Henryk Pl-065-14-484 221.150 0.66
3 Sojka Henryk Pl-065-14-457 221.150 0.99

5 Lot z miejscowości - Kamień Pomorski 14.09.2014 km Coef
1 Skucha Ryszard Pl-065-14-4703 268.340 0.37
2 Szewczun Kazimierz Pl-065-14-1765 296.700 0.74
3 Sojka Henryk Pl-065-14-495 277.460 1.11

Powrót



Kategoria Roczne z 2013r



LP Nazwisko i Imię Coef Km Kon
1 Struzik St. & J 336.13 6199.490 20
2 Kwolek Józef 1400.22 5366.40 20
3 Szklarczyk Marian 1428.69 5566.110 20
4 Głąb-Tetkowski 1878.76 6034.030 20

Powrót



Shoutbox
22/08/2018 12:29
Lot 1 gołębi młodych umieszczony na stronie. Zachęcam do przeglądania wyników w programie.

24/07/2018 07:56
Lot 13 gotowy

20/07/2018 16:16
Lot 12 gotowy

16/07/2018 18:06
Mały urlopik. Wyniki w piątek.

10/07/2018 19:20
Lot 11 gotowy