<\C>                                                                                                
                                       PZHGP Oddział Malbork, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 10. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                  
                                        z lotu SOGEL I, w dniu 01.07.18                                                                                         
┌───┬─────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                                    
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ        │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                                    
│   │                     │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                                    
└───┴─────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                                    
   1 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2   40              G M 17:25:40     1116.76   0.98  53- 16-  3  776.890  90.000                                                    
   2 WOTZKA JAROSŁAW        5   23              GCM 17:49:16     1107.52   1.96  11-  5-  3  796.600  89.910   1.965  79.94                                     
   3 KWOLEK JÓZEF           2   11              GCM 17:36:31     1104.82   2.95  15-  3-  3  780.570  89.820   2.947  79.87                                     
   4 KACZMARYK MARIUSZ      4   67                  18:02:48     1093.76   3.93  27-  9-  2  801.510   0.000                                                    
   5 MALECKI EDWARD         3   22              GSM 18:10:58     1079.00   4.91  12-  6-  3  799.500  89.650          79.75                                     
   6 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2   30              GSM 17:55:01     1071.55   5.89   2  <  14>  776.890  89.560          79.69                                     
   7 KIERZKOWSKI KRZYSZTOF  2    3              GCM 17:57:12     1069.36   6.88   8-  5-  3  777.640  89.470   6.876  79.62                                     
   8 SZKLARCZYK MARIAN      1    9              G M 17:55:48     1067.53   7.86  21-  5-  3  774.810  89.380                                                    
   9 KIERZKOWSKI KRZYSZTOF  2    1              GCM 17:59:04     1066.62   8.84   2  <  23>  777.640  89.290   8.841  79.50                                     
  10 WOTZKA JAROSŁAW        5   29              GCM 18:17:38     1065.50   9.82   2  <  11>  796.600  89.200   9.823  79.43                                     
  11 WOTZKA JAROSŁAW        5   15              GCM 18:17:52     1065.16  10.81   3  <  25>  796.600  89.110  10.806  79.37                                     
  12 JANUSZKIEWICZ TRYBUCH  3    9              GCM 18:26:23     1063.09  11.79  15-  3-  3  804.100  89.020  11.788  79.31                                     
  13 SKUCHA RYSZARD         2   15              G M 18:07:57     1063.08  12.77  10-  4-  3  784.500  88.940                                                    
  14 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2   13              G M 18:00:53     1062.95  13.75   3  <  31>  776.890  88.850                                                    
  15 ZASUWIK STANISŁAW      3    1              GCM 18:30:22     1062.90  14.73  19-  5-  3  808.190  88.760  14.735  79.12                                     
  16 MICHCIK ANDRZEJ        1   24              G M 18:05:01     1062.67  15.72  23- 11-  3  781.080  88.670                                                    
  17 SKIERKA JÓZEF          4   40              G M 18:24:36     1061.00  16.70  34-  5-  3  800.630  88.580                                                    
  18 BARKOWSKI TADEUSZ      1   14              G M 18:01:24     1059.46  17.68  16-  9-  3  774.890  88.490                                                    
  19 STRUZIK S & J          1   10              GCM 18:03:56     1059.43  18.66  47- 12-  3  777.550  88.400  18.664  78.87                                     
  20 DAWIDOWSKI HUBERT      5   13              G M 18:24:03     1059.32  19.65  11-  4-  3  798.780  88.320                                                    
  21 MICHCIK ANDRZEJ        1    7              GCM 18:07:21     1059.31  20.63   2  <  38>  781.080  88.230  20.629  78.74                                     
  22 UZDOWSKI ADAM          4   29              G M 18:29:00     1059.03  21.61  20-  4-  3  803.800  88.140                                                    
  23 KIERZKOWSKI KRZYSZTOF  2    5              GCM 18:04:29     1058.76  22.59   3  <  67>  777.640  88.050  22.593  78.61                                     
  24 BULKOWSKI ADAM         4   16              G M 18:26:05     1057.98  23.58  24-  8-  3  799.920  87.960                                                    
  25 WOTZKA JAROSŁAW        5    6              GSM 18:24:57     1055.17  24.56   4  <  43>  796.600   0.000          78.49                                     
  26 DREWA MIROSŁAW         1   19              G M 18:07:56     1054.46  25.54  15- 10-  3  778.120  87.780                                                    
  27 MALISZEWSKI ZBIGNIEW   5   15              G M 18:26:07     1050.45  26.52  11-  2-  2  794.260  87.690                                                    
  28 STRUZIK S & J          1   35              G M 18:10:19     1050.29  27.50   2  <  44>  777.550  87.610                                                    
  29 DREWA MIROSŁAW         1   22              G M 18:11:20     1049.62  28.49   2  <  46>  778.120  87.520                                                    
  30 ZASUWIK STANISŁAW      3   48              GCM 18:40:29     1048.94  29.47   2  <  71>  808.190  87.430  29.470  78.17                                     
  31 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2    9              G M 18:10:53     1048.60  30.45   4  <  47>  776.890   0.000                                                    
  32 KACZMARYK MARIUSZ      4   57                  18:34:36     1048.27  31.43   2  <  35>  801.510   0.000                                                    
  33 BARKOWSKI TADEUSZ      1   37              G M 18:09:21     1048.07  32.42   2  <  42>  774.890  87.160                                                    
  34 SUKIENNIK MAREK        3    1              G M 19:03:53     1047.30  33.40  40-  6-  2  831.430  87.070                                                    
  35 KACZMARYK MARIUSZ      4   27              G M 18:35:19     1047.29  34.38   3  <  36>  801.510  86.990                                                    
  36 KACZMARYK MARIUSZ      4   63                  18:35:20     1047.27  35.36   4  <  65>  801.510   0.000                                                    
  37 DAWIDOWSKI HUBERT      5    7              G M 18:35:49     1043.04  36.35   2  <  90>  798.780  86.810                                                    
  38 MICHCIK ANDRZEJ        1   13              GCM 18:19:25     1042.25  37.33   3  <  64>  781.080  86.720  37.328  77.67                                     
  39 SZKLARCZYK MARIAN      1   18              G M 18:13:34     1042.02  38.31   2  <  76>  774.810  86.630                                                    
  40 WOTZKA JOLANTA         5    2              GCM 18:36:00     1039.95  39.29  10-  6-  3  796.600  86.540  39.293  77.54                                     
  41 WOTZKA JOLANTA         5    9              GSM 18:36:19     1039.52  40.28   2  <  45>  796.600  86.450          77.48                                     
  42 BARKOWSKI TADEUSZ      1    3              G M 18:15:52     1038.91  41.26   3  <  58>  774.890  86.360                                                    
  43 WOTZKA JAROSŁAW        5   11              GSM 18:37:11     1038.34  42.24   5          796.600   0.000          77.35                                     
  44 STRUZIK S & J          1   66                  18:20:44     1035.72  43.22   3  <  86>  777.550   0.000                                                    
  45 WOTZKA JOLANTA         5   17              GCM 18:39:37     1035.06  44.20   3  <  49>  796.600  86.100  44.204  77.23                                     
  46 DREWA MIROSŁAW         1   13              G M 18:22:22     1034.23  45.19   3  <  73>  778.120  86.010                                                    
  47 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2   38              G M 18:21:12     1034.20  46.17   5  <  48>  776.890   0.000                                                    
  48 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2   31              G M 18:21:17     1034.08  47.15   6  <  55>  776.890   0.000                                                    
  49 WOTZKA JOLANTA         5   16              GSM 18:41:16     1032.85  48.13   4  <  91>  796.600   0.000          76.98                                     
  50 BUCZKOWSKI SŁAWOMIR    4   33              G M 18:39:39     1031.81  49.12  27-  1-  1  794.130  85.660                                                    
  51 KERBER KAZIMIERZ       5   14              G M 18:37:36     1031.28  50.10   5-  2-  2  791.610  85.570                                                    
  52 OWSIANY BOGDAN         4    6              G M 18:45:52     1030.27  51.08  22-  5-  3  799.350  85.480                                                    
  53 NOWACZYK TADEUSZ       4   31              G M 18:48:34     1029.42  52.06  29-  7-  3  801.470  85.390                                                    
  54 BECMER PIOTR           3  111              G M 19:03:47     1028.27  53.05  24- 10-  3  816.220  85.300                                                    
  55 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2    4              G M 18:27:22     1025.78  54.03   7  <  56>  776.890   0.000                                                    
  56 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2   34              G M 18:27:44     1025.28  55.01   8  <  78>  776.890   0.000                                                    
  57 BECMER PIOTR           3  113              GSM 19:07:55     1022.94  55.99   2  <  61>  816.220  85.030          76.47                                     
  58 BARKOWSKI TADEUSZ      1    4              G M 18:27:35     1022.85  56.97   4  <  70>  774.890   0.000                                                    
  59 JABŁOŃSKI ZBIGNIEW     5   43              G M 18:48:21     1021.40  57.96  21-  2-  2  795.010  84.860                                                    
  60 MALECKI EDWARD         3    6              GSM 18:53:41     1020.18  58.94   2  <  72>  799.500  84.770          76.28                                     
  61 BECMER PIOTR           3  112              G M 19:10:14     1019.98  59.92   3  <  94>  816.220  84.680                                                    
  62 NOWACZYK TADEUSZ       4    5              GSM 18:55:53     1019.83  60.90   2  <  63>  801.470  84.590          76.16                                     
  63 NOWACZYK TADEUSZ       4    8              GSM 18:58:10     1016.88  61.89   3  <  84>  801.470  84.500          76.09                                     
  64 MICHCIK ANDRZEJ        1    5              G M 18:38:13     1016.74  62.87   4  <  88>  781.080   0.000                                                    
  65 KACZMARYK MARIUSZ      4   66                  18:58:46     1016.16  63.85   5  <  68>  801.510   0.000                                                    
  66 PINK WIESŁAW           3   35              GSM 19:01:04     1015.68  64.83  20-  4-  3  803.470  84.240          75.91                                     
  67 KIERZKOWSKI KRZYSZTOF  2   19              GCM 18:36:14     1014.89  65.82   4  <  92>  777.640   0.000          75.84                                     
  68 KACZMARYK MARIUSZ      4   20              G M 18:59:59     1014.59  66.80   6  <  75>  801.510  84.060                                                    
  69 KWOLEK JÓZEF           2    2              GSM 18:39:52     1013.90  67.78   2  < 117>  780.570  83.970          75.72                                     
  70 BARKOWSKI TADEUSZ      1    1              G M 18:34:29     1013.61  68.76   5  <  77>  774.890   0.000                                                    
  71 ZASUWIK STANISŁAW      3   47              GSM 19:07:37     1013.26  69.74   3  <  98>  808.190  83.790          75.59                                     
  72 MALECKI EDWARD         3   21              GCM 18:59:08     1013.14  70.73   3  <  85>  799.500  83.700  70.727  75.53                                     
  73 DREWA MIROSŁAW         1    5              G M 18:38:10     1012.96  71.71   4  <  80>  778.120   0.000                                                    
  74 BULKOWSKI ADAM         4   50              G M 18:59:46     1012.86  72.69   2  <  93>  799.920  83.530                                                    
  75 KACZMARYK MARIUSZ      4   60                  19:04:33     1008.76  73.67   7  < 109>  801.510   0.000                                                    
  76 SZKLARCZYK MARIAN      1   30              G M 18:38:49     1007.80  74.66   3  < 122>  774.810  83.350                                                    
  77 BARKOWSKI TADEUSZ      1    7              G M 18:39:44     1006.70  75.64   6  <  97>  774.890   0.000                                                    
  78 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2   16              GSM 18:41:44     1006.68  76.62   9  < 107>  776.890   0.000          75.15                                     
  79 ZAJĄC JERZY            1   16              G M 18:42:49     1005.74  77.60   8-  2-  2  777.250  83.080                                                    
  80 DREWA MIROSŁAW         1   12              G M 18:44:45     1004.35  78.59   5  < 112>  778.120   0.000                                                    
  81 JANUSZKIEWICZ TRYBUCH  3   16              GCM 19:12:20     1002.20  79.57   2  < 170>  804.100  82.910  79.568  74.96                                     
  82 SKUCHA RYSZARD         2    7              G M 18:53:57     1000.70  80.55   2  <  83>  784.500  82.820                                                
                                                    -   2 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 10. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                  
┌───┬─────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                                    
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ        │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                                    
│   │                     │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                                    
└───┴─────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                                    
  83 SKUCHA RYSZARD         2    3              G M 18:54:04     1000.55  81.53   3  < 113>  784.500  82.730                                                    
  84 NOWACZYK TADEUSZ       4   18              G M 19:12:16      999.01  82.51   4  < 157>  801.470   0.000                                                    
  85 MALECKI EDWARD         3    2              GSM 19:10:24      998.88  83.50   4  < 105>  799.500   0.000          74.71                                     
  86 STRUZIK S & J          1   65                  18:48:53      998.29  84.48   4  <  89>  777.550   0.000                                                    
  87 MALISZEWSKI ZBIGNIEW   5    6              G M 19:06:09      997.63  85.46   2          794.260  82.370                                                    
  88 MICHCIK ANDRZEJ        1    9              GSM 18:53:08      997.38  86.44   5  < 127>  781.080   0.000          74.52                                     
  89 STRUZIK S & J          1    6              GCM 18:49:42      997.24  87.43   5  < 118>  777.550  82.200  87.426  74.46                                     
  90 DAWIDOWSKI HUBERT      5    3              G M 19:11:00      997.23  88.41   3  < 187>  798.780  82.110                                                    
  91 WOTZKA JOLANTA         5   21              GCM 19:08:57      997.06  89.39   5  < 119>  796.600   0.000  89.391  74.33                                     
  92 KIERZKOWSKI KRZYSZTOF  2   20              GSM 18:50:20      996.55  90.37   5          777.640   0.000          74.27                                     
  93 BULKOWSKI ADAM         4    9              G M 19:12:45      996.48  91.36   3  < 101>  799.920  81.840                                                    
  94 BECMER PIOTR           3   72              GCM 19:29:22      996.16  92.34   4  < 100>  816.220   0.000  92.338  74.14                                     
  95 ARAPINOWICZ MARCIN     4   20              G M 19:15:34      994.99  93.32  16-  3-  3  801.530  81.670                                                    
  96 SZYMCZAK RYSZARD       1   10              G M 18:52:00      993.88  94.30  35-  8-  3  777.210  81.580                                                    
  97 BARKOWSKI TADEUSZ      1    8              G M 18:50:13      993.17  95.28   7  < 142>  774.890   0.000                                                    
  98 ZASUWIK STANISŁAW      3    2              GCM 19:26:27      989.88  96.27   4  < 147>  808.190   0.000  96.267  73.89                                     
  99 ROCZYŃSKI JERZY        1    3              G M 18:53:46      989.27  97.25  19-  4-  3  775.360  81.310                                                    
 100 BECMER PIOTR           3  121              GCM 19:36:57      987.03  98.23   5  < 131>  816.220   0.000  98.232  73.76                                     
 101 BULKOWSKI ADAM         4    6              G M 19:22:55      984.01  99.21   4  < 115>  799.920   0.000                                                    
 102 SZEWCZUN KAZIMIERZ     5    1              G M 19:18:09      983.75 100.20   8-  3-  3  795.020  81.040                                                    
 103 SZYMCZAK RYSZARD       1   44              GSM 19:00:33      983.13 101.18   2  < 125>  777.210  80.960          73.57                                     
 104 SZEWCZUN KAZIMIERZ     5    8              G M 19:21:08      980.14 102.16   2  < 204>  795.020  80.870                                                    
 105 MALECKI EDWARD         3   20              GCM 19:26:45      978.88 103.14   5  < 123>  799.500   0.000 103.143  73.45                                     
 106 ROKITA WIESŁAW         3   15              G M 19:38:13      978.07 104.13  19-  3-  3  810.050  80.690                                                    
 107 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2   12              G M 19:05:01      977.20 105.11  10  < 129>  776.890   0.000                                                    
 108 ROCZYŃSKI JERZY        1   20              G M 19:05:47      974.34 106.09   2  < 164>  775.360  80.510                                                    
 109 KACZMARYK MARIUSZ      4   78                  19:32:49      974.11 107.07   8  < 145>  801.510   0.000                                                    
 110 PINK WIESŁAW           3    3              GCM 19:36:08      972.57 108.06   2  < 144>  803.470  80.330 108.055  73.13                                     
 111 KERBER KAZIMIERZ       5    8              G M 19:24:08      972.34 109.04   2          791.610  80.250                                                    
 112 DREWA MIROSŁAW         1   14              G M 19:10:55      971.54 110.02   6  < 121>  778.120   0.000                                                    
 113 SKUCHA RYSZARD         2    1              G M 19:20:38      967.76 111.00   4          784.500   0.000                                                    
 114 BIELA EDWARD           1   25              G M 19:16:52      965.51 111.98   8-  2-  2  779.040  79.980                                                    
 115 BULKOWSKI ADAM         4   29              G M 19:42:01      961.42 112.97   5  < 124>  799.920   0.000                                                    
 116 SKIERKA JÓZEF          4   55                  19:43:32      960.53 113.95   2  < 120>  800.630   0.000                                                    
 117 KWOLEK JÓZEF           2   21              G M 19:23:31      959.50 114.93   3          780.570  79.710                                                    
 118 STRUZIK S & J          1   24              GCM 19:20:52      958.91 115.91   6  < 128>  777.550   0.000 115.914  72.63                                     
 119 WOTZKA JOLANTA         5    8              GSM 19:42:20      957.07 116.90   6          796.600   0.000                                                    
 120 SKIERKA JÓZEF          4   34              G M 19:46:54      956.66 117.88   3  < 141>  800.630  79.450                                                    
 121 DREWA MIROSŁAW         1    1              G M 19:24:21      955.51 118.86   7  < 148>  778.120   0.000                                                    
 122 SZKLARCZYK MARIAN      1    2              G M 19:22:09      954.02 119.84   4  < 135>  774.810   0.000                                                    
 123 MALECKI EDWARD         3   26              GSM 19:48:46      953.19 120.83   6          799.500   0.000                                                    
 124 BULKOWSKI ADAM         4    4              G M 19:52:35      949.37 121.81   6  < 137>  799.920   0.000                                                    
 125 SZYMCZAK RYSZARD       1   56                  19:30:04      947.74 122.79   3  < 126>  777.210   0.000                                                    
 126 SZYMCZAK RYSZARD       1    5              GCM 19:31:03      946.61 123.77   4  < 134>  777.210  78.920 123.772  72.13                                     
 127 MICHCIK ANDRZEJ        1   23              GSM 19:37:28      943.94 124.75   6  < 130>  781.080   0.000          72.06                                     
 128 STRUZIK S & J          1    4              G M 19:35:24      942.03 125.74   7  < 140>  777.550   0.000                                                    
 129 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2   62                  19:34:45      941.97 126.72  11  < 133>  776.890   0.000                                                    
 130 MICHCIK ANDRZEJ        1   21              G M 19:39:44      941.36 127.70   7  < 132>  781.080   0.000                                                    
 131 BECMER PIOTR           3    2                  20:17:27      940.94 128.68   6  < 174>  816.220   0.000                                                    
 132 MICHCIK ANDRZEJ        1   16              G M 19:41:20      939.55 129.67   8  < 161>  781.080   0.000                                                    
 133 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2   18              G M 19:37:27      938.90 130.65  12  < 136>  776.890   0.000                                                    
 134 SZYMCZAK RYSZARD       1   43              GSM 19:39:03      937.47 131.63   5  < 138>  777.210   0.000          71.62                                     
 135 SZKLARCZYK MARIAN      1   35              G M 19:37:03      936.84 132.61   5          774.810   0.000                                                    
 136 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2   32              G M 19:40:54      935.00 133.60  13  < 155>  776.890   0.000                                                    
 137 BULKOWSKI ADAM         4    7              G M 20:06:20      934.12 134.58   7  < 151>  799.920   0.000                                                    
 138 SZYMCZAK RYSZARD       1   23              GSM 19:42:33      933.53 135.56   6  < 160>  777.210   0.000          71.37                                     
 139 SUKIENNIK MAREK        3   26              G M 20:40:47      933.37 136.54   2  < 171>  831.430  77.760                                                    
 140 STRUZIK S & J          1   60                  19:43:22      933.02 137.52   8  < 156>  777.550   0.000                                                    
 141 SKIERKA JÓZEF          4    7              G M 20:08:30      932.59 138.51   4  < 154>  800.630  77.590                                                    
 142 BARKOWSKI TADEUSZ      1   35              G M 19:43:50      929.31 139.49   8  < 188>  774.890   0.000                                                    
 143 ZAJĄC JERZY            1    5              G M 19:46:49      928.82 140.47   2          777.250  77.410                                                    
 144 PINK WIESŁAW           3   63                  20:17:56      925.73 141.45   3  < 203>  803.470   0.000                                                    
 145 KACZMARYK MARIUSZ      4   82                  20:17:54      923.51 142.44   9          801.510   0.000                                                    
 146 OWSIANY BOGDAN         4   10              G M 20:19:40      919.15 143.42   2  < 153>  799.350  77.140                                                    
 147 ZASUWIK STANISŁAW      3   61              G M 20:37:49      910.31 144.40   5          808.190   0.000                                                    
 148 DREWA MIROSŁAW         1    8              G M 20:07:25      907.52 145.38   8  < 175>  778.120   0.000                                                    
 149 PINK BOGUMIŁ           3    2              GSM 20:43:18      904.22 146.37  10-  1-  1  807.740  76.880          70.68                                     
 150 JABŁOŃSKI ZBIGNIEW     5    2              G M 20:31:10      902.22 147.35   2          795.010  76.790                                                    
 151 BULKOWSKI ADAM         4    1              G M 20:39:59      898.80 148.33   8          799.920   0.000                                                    
 151 DRWIĘGA ANDRZEJ        5   55                  20:31:14      898.80 148.33   7-  2-  0  792.050   0.000                                                    
 153 OWSIANY BOGDAN         4   16              G M 20:40:09      898.00 150.29   3  < 166>  799.350  76.520                                                    
 154 SKIERKA JÓZEF          4   63                  20:42:23      897.18 151.28   5          800.630   0.000                                                    
 155 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2   19              G M 20:18:19      894.71 152.26  14  < 162>  776.890   0.000                                                    
 156 STRUZIK S & J          1   18              G M 20:25:38      887.99 153.24   9  < 176>  777.550   0.000                                                    
 157 NOWACZYK TADEUSZ       4   16              GCM 20:54:21      886.24 154.22   5  < 197>  801.470   0.000 154.224  70.17                                     
 158 UZDOWSKI ADAM          4    1              G M 21:02:05      881.28 155.21   2  < 182>  803.800  76.080                                                    
 159 ROKITA WIESŁAW         3   12              G M 21:09:45      880.73 156.19   2  < 185>  810.050  75.990                                                    
 160 SZYMCZAK RYSZARD       1   57                  20:32:56      880.26 157.17   7  < 165>  777.210   0.000                                                    
 161 MICHCIK ANDRZEJ        1   12              GCM 20:40:22      877.26 158.15   9  < 168>  781.080   0.000 158.153  69.92                                     
 162 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2    5              G M 20:38:06      874.78 159.14  15  < 199>  776.890   0.000                                                    
 163 ZAJĄC JANUSZ           4    7              G M 20:58:19      874.29 160.12  42-  2-  2  794.130  75.640                                                    
 164 ROCZYŃSKI JERZY        1    9              G M 20:39:31      871.66 161.10   3  < 195>  775.360  75.550                                                    
 165 SZYMCZAK RYSZARD       1   96                  20:52:58      860.73 162.08   8          777.210   0.000                                                
                                                    -   3 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 10. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                  
┌───┬─────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                                    
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ        │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                                    
│   │                     │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                                    
└───┴─────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                                    
 166 OWSIANY BOGDAN         4    2              G M 21:18:56      860.50 163.06   4  < 177>  799.350   0.000                                                    
 167 PEPLAU SŁAWOMIR        4    1              G M 21:21:16      854.34 164.05  18-  1-  1  795.620  75.280                                                    
 168 MICHCIK ANDRZEJ        1    4              GCM 21:14:45      844.64 165.03  10  < 193>  781.080   0.000                                                    
 169 DRWIĘGA ANDRZEJ        5   66                   4:00:01  2    816.53 166.01   2          792.050   0.000                                                   
 170 JANUSZKIEWICZ TRYBUCH  3   21              G M  5:31:19  2    757.64 166.99   3          804.100  75.010                                                   
 171 SUKIENNIK MAREK        3  120                   6:09:46  2    756.01 167.98   3  < 172>  831.430   0.000                                                   
 172 SUKIENNIK MAREK        3   53                   6:10:07  2    755.77 168.96   4  < 173>  831.430   0.000                                                   
 173 SUKIENNIK MAREK        3   51                   6:10:11  2    755.72 169.94   5  < 180>  831.430   0.000                                                   
 174 BECMER PIOTR           3   76              GSM  6:05:38  2   5:33:46 170.92   7  < 178>  816.220   0.000          69.10                                    
 175 DREWA MIROSŁAW         1   23              G M  5:20:45  2   5:39:41 171.91   9  < 191>  778.120   0.000                                                   
 176 STRUZIK S & J          1   32              GSM  5:28:23  2   5:48:04 172.89  10  < 183>  777.550   0.000          68.98                                    
 177 OWSIANY BOGDAN         4   14              G M  5:58:10  2   5:48:47 173.87   5          799.350   0.000                                                   
 178 BECMER PIOTR           3  122              GCM  6:20:45  2   5:48:53 174.85   8  < 184>  816.220   0.000 174.853  68.85                                    
 179 PROKOPOWICZ JANUSZ     3    6              GCM  6:03:26  2   5:49:37 175.83   6-  1-  1  802.680  74.220 175.835  68.79                                    
 180 SUKIENNIK MAREK        3  119                   6:54:31  2   6:02:22 176.82   6          831.430   0.000                                                   
 181 ARAPINOWICZ MARCIN     4   27              G M  6:25:09  2   6:12:52 177.80   2  < 190>  801.530  74.040                                                   
 182 UZDOWSKI ADAM          4   24              G M  6:29:08  2   6:13:49 178.78   3  < 198>  803.800  73.950                                                   
 183 STRUZIK S & J          1   55                   5:54:52  2   6:14:34 179.76  11  < 186>  777.550   0.000                                                   
 184 BECMER PIOTR           3    5              G M  6:49:17  2   6:17:25 180.75   9  < 200>  816.220   0.000                                                   
 185 ROKITA WIESŁAW         3    9              GCM  6:46:16  2   6:22:37 181.73   3          810.050  73.680 181.729  68.41                                    
 186 STRUZIK S & J          1   63                   6:14:10  2   6:33:52 182.71  12          777.550   0.000                                                   
 187 DAWIDOWSKI HUBERT      5   14              G M  6:44:08  2   6:35:31 183.69   4          798.780   0.000                                                   
 188 BARKOWSKI TADEUSZ      1   12              G M  6:16:23  2   6:39:37 184.68   9          774.890   0.000                                                   
 189 BIELA EDWARD           1   18              G M  6:23:29  2   6:41:11 185.66   2          779.040  73.330                                                   
 190 ARAPINOWICZ MARCIN     4   41              G M  6:59:00  2   6:46:43 186.64   3          801.530  73.240                                                   
 191 DREWA MIROSŁAW         1   18              G M  6:30:59  2   6:49:55 187.62  10          778.120   0.000                                                   
 192 OWCZAREK MAREK         2    2              G M  6:33:37  2   6:53:25 188.61  11-  1-  1  777.470  73.060                                                   
 193 MICHCIK ANDRZEJ        1   17              G M  6:38:54  2   6:53:53 189.59  11          781.080   0.000                                                   
 194 KOCJAN JAN             3   18              GSM  7:12:24  2   6:57:10 190.57  18-  1-  1  803.750  72.890          67.84                                    
 195 ROCZYŃSKI JERZY        1   14              G M  6:42:00  2   7:04:37 191.55   4          775.360   0.000                                                   
 196 KOŚCIESZA DARIUSZ      1   38              G M  6:45:45  2   7:07:43 192.53  13-  1-  1  775.850  72.710                                                   
 197 NOWACZYK TADEUSZ       4   21              GSM  7:20:20  2   7:08:08 193.52   6  < 202>  801.470   0.000          67.65                                    
 198 UZDOWSKI ADAM          4    9              G M  7:25:25  2   7:10:07 194.50   4          803.800   0.000                                                   
 199 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2   56                   6:51:08  2   7:11:42 195.48  16          776.890   0.000                                                   
 200 BECMER PIOTR           3   79              G M  7:44:26  2   7:12:34 196.46  10          816.220   0.000                                                   
 201 ZAJĄC JANUSZ           4    9              G M  7:15:36  2   7:13:11 197.45   2          794.130  72.270                                                   
 202 NOWACZYK TADEUSZ       4   10              G M  7:27:24  2   7:15:12 198.43   7          801.470   0.000                                                   
 203 PINK WIESŁAW           3   11              GSM  7:31:22  2   7:16:30 199.41   4          803.470  72.090          67.28                                    
 204 SZEWCZUN KAZIMIERZ     5    5              G M  7:20:39  2   7:17:03 200.39   3          795.020  72.000                                                   
 ------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                
 ---------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                  
 205 JANKOWSKI MIROSŁAW     2    1              G M  7:00:39  2   7:17:29   0.00  15-  0-  0  779.690   0.000                                                   
 206 MALECKI EDWARD         3   37              GCM  7:27:57  2   7:18:22   0.00   7          799.500   0.000                                                   
 207 MALISZEWSKI ZBIGNIEW   5    5              G M  7:21:10  2   7:18:35   0.00   3          794.260   0.000                                                   
 208 PINK BOGUMIŁ           3   23              GSM  7:40:35  2   7:20:01   0.00   2          807.740   0.000          66.96                                    
 209 ŚMIGIELSKI JERZY       4   20              G M  7:34:28  2   7:20:36   0.00  16-  0-  0  802.720   0.000                                                   
 210 ZAJĄC JANUSZ           4   35              G M  7:31:57  2   7:29:32   0.00   3          794.130   0.000                                                   
 211 SUKIENNIK MAREK        3   52                   8:23:24  2   7:31:15   0.00   7          831.430   0.000                                                   
 212 ROKITA WIESŁAW         3    6              G M  8:05:33  2   7:41:55   0.00   4          810.050   0.000                                                   
 213 KOCJAN JAN             3    1              GCM  7:57:29  2   7:42:14   0.00   2          803.750   0.000          66.65                                    
 214 JABŁOŃSKI ZBIGNIEW     5   29              G M  7:49:38  2   7:46:02   0.00   3          795.010   0.000                                                   
 215 KUCIŃSKI & TUTLEWSKI   2   42              G M  7:25:41  2   7:46:15   0.00  17          776.890   0.000                                                   
 216 MALISZEWSKI ZBIGNIEW   5    4              G M  7:50:47  2   7:48:11   0.00   4          794.260   0.000                                                   
 217 PINK BOGUMIŁ           3    1              GSM  8:09:39  2   7:49:05   0.00   3          807.740   0.000          66.39                                    
 218 DREWA MIROSŁAW         1    9              G M  7:32:36  2   7:51:32   0.00  11          778.120   0.000                                                   
 219 KIERZKOWSKI KRZYSZTOF  2    4              GCM  7:34:57  2   7:54:31   0.00   6          777.640   0.000                                                   
 220 BUCZKOWSKI SŁAWOMIR    4    6              G M  8:02:00  2   7:59:35   0.00   2          794.130   0.000                                                   
 221 SZEWCZUN KAZIMIERZ     5    6              G M  8:07:46  2   8:04:10   0.00   4          795.020   0.000                                                   
 222 SZKLARCZYK MARIAN      1   15              G M  7:41:02  2   8:04:23   0.00   6          774.810   0.000                                                   
 223 BIELA EDWARD           1   23              G M  7:47:04  2   8:04:46   0.00   3          779.040   0.000                                                   
 224 BUCZKOWSKI SŁAWOMIR    4   26              G M  8:07:43  2   8:05:18   0.00   3          794.130   0.000                                                   
 225 JABŁOŃSKI ZBIGNIEW     5    3              G M  8:11:02  2   8:07:26   0.00   4          795.010   0.000                                                   
 226 MALECKI EDWARD         3    9              GSM  8:18:34  2   8:08:59   0.00   8          799.500   0.000                                                   
 227 BIELA EDWARD           1   27              G M  7:53:33  2   8:11:15   0.00   4          779.040   0.000                                                   
 228 KOCJAN JAN             3    2              G M  8:26:30  2   8:11:16   0.00   3          803.750   0.000                                                   
 229 MICHCIK ANDRZEJ        1    3              G M  7:57:03  2   8:12:02   0.00  12          781.080   0.000                                                   
 230 SMOLIŃSKI JAN          2    9              G M  8:08:32  2   8:12:20   0.00  14-  0-  0  789.470   0.000                                                   
 231 KOŚCIESZA DARIUSZ      1    3              G M  7:50:24  2   8:12:22   0.00   2          775.850   0.000                                                   
 232 PEPLAU SŁAWOMIR        4    5              G M  8:19:31  2   8:15:07   0.00   2          795.620   0.000                                                   
 233 SZYMCZAK RYSZARD       1    1              GCM  7:57:31  2   8:17:40   0.00   9          777.210   0.000          65.39                                    
 234 DAWIDOWSKI HUBERT      5   17              G M  8:27:12  2   8:18:35   0.00   5          798.780   0.000                                                   
 235 SZEWCZUN KAZIMIERZ     5    7              G M  8:22:22  2   8:18:46   0.00   5          795.020   0.000                                                   
 236 KOŚCIESZA DARIUSZ      1    4              G M  7:57:49  2   8:19:46   0.00   3          775.850   0.000                                                   
 237 ROKITA WIESŁAW         3    7              G M  8:43:41  2   8:20:02   0.00   5          810.050   0.000                                                   
 238 KWOLEK JÓZEF           2    9              GCM  8:04:41  2   8:20:21   0.00   4          780.570   0.000          65.07                                    
 239 KWOLEK JÓZEF           2   22              GSM  8:06:55  2   8:22:35   0.00   5          780.570   0.000          65.01                                    
 240 SMOLIŃSKI JAN          2   28              G M  8:20:32  2   8:24:20   0.00   2          789.470   0.000                                                   
 241 KIERZKOWSKI KRZYSZTOF  2   22              GSM  8:06:26  2   8:26:00   0.00   7          777.640   0.000                                                   
 242 KWOLEK JÓZEF           2    7              G M  8:12:39  2   8:28:19   0.00   6          780.570   0.000                                                   
 243 KACZMARYK MARIUSZ      4   86                   8:40:52  2   8:28:37   0.00  10          801.510   0.000                                                   
 244 BULKOWSKI ADAM         4   22              G M  8:43:36  2   8:33:28   0.00   9          799.920   0.000                                                   
 245 WOTZKA JAROSŁAW        5   17              GSM  8:40:27  2   8:34:44   0.00   6          796.600   0.000                                                   
 246 WOTZKA JAROSŁAW        5    7              GCM  8:40:29  2   8:34:46   0.00   7          796.600   0.000                                                   
 247 PINK BOGUMIŁ           3   20              GCM  8:59:28  2   8:38:54   0.00   4          807.740   0.000          64.50                                    
 248 NADOLNY JAKUB          1    3              GSM  8:18:04  2   8:39:20   0.00  11-  0-  0  776.360   0.000          64.44                                
                                                    -   4 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 10. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                  
┌───┬─────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                                    
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ        │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                                    
│   │                     │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                                    
└───┴─────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                                    
 249 JANKOWSKI MIROSŁAW     2   15              G M  8:24:11  2   8:41:01   0.00   2          779.690   0.000                                                   
 250 DRWIĘGA ANDRZEJ        5   19              G M  8:41:52  2   8:42:13   0.00   3          792.050   0.000                                                   
 251 KWOLEK JÓZEF           2   10              GCM  8:33:15  2   8:48:55   0.00   7          780.570   0.000          64.25                                    
 252 KRYŃSKI ZDZISŁAW       1    8              GCM  8:38:28  2   8:53:53   0.00   9-  0-  0  780.750   0.000          64.19                                    
 253 BUCZKOWSKI SŁAWOMIR    4   31              G M  8:59:44  2   8:57:19   0.00   4          794.130   0.000                                                   
 254 ZAJĄC JANUSZ           4    8              G M  9:09:47  2   9:07:22   0.00   4          794.130   0.000                                                   
 255 DRWIĘGA PATRYCJA       5   11              G M  9:10:08  2   9:10:29   0.00  14-  0-  0  792.050   0.000                                                   
 ------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów 1:4                                                                  
 256 SKIERKA JÓZEF          4   19              G M  9:26:00  2   9:14:55   0.00   6          800.630   0.000                                                   
 257 ZAJĄC JANUSZ           4   12              G M  9:23:13  2   9:20:48   0.00   5          794.130   0.000                                                   
 258 DRWIĘGA PATRYCJA       5   53                   9:20:49  2   9:21:10   0.00   2          792.050   0.000                                                   
 259 ARAPINOWICZ MARCIN     4   12              G M  9:36:17  2   9:24:00   0.00   4          801.530   0.000                                                   
 260 PINK WIESŁAW           3   23              G M  9:41:46  2   9:26:54   0.00   5          803.470   0.000                                                   
 261 PINK WIESŁAW           3   52                   9:42:21  2   9:27:29   0.00   6          803.470   0.000                                                   
 262 KOŚCIESZA DARIUSZ      1   41              G M  9:05:50  2   9:27:47   0.00   4          775.850   0.000                                                   
 263 ARAPINOWICZ MARCIN     4   45              G M  9:42:22  2   9:30:05   0.00   5          801.530   0.000                                                   
 264 BARKOWSKI TADEUSZ      1   13              G M  9:11:01  2   9:34:15   0.00  10          774.890   0.000                                                   
 265 ARAPINOWICZ MARCIN     4   42              G M  9:49:03  2   9:36:46   0.00   6          801.530   0.000                                                   
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------